DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

İyi dilekleriniz için çok çok teşekkürler beyler. İstirahat sürem dolduğunda izlemeye gelicem sizi. Göktuğ sana da geçmiş olsun bu arada.

Sevgiler&başarılar..

Ali çok teşekkürler de esas sen kendine dikkat et.Bizimki küçük şeyler acı verse de ama bünyeye aman dikkat.Bekleriz.Biz de arada gelip izliyoruz sizinkileri.
Görüşmek üzere...

Az önce öğrendiğime göre Bas Gitaristimiz Can Ankara Opera'nın ilk aşama sınavını geçmiş bulunmakta.İşalla 2. yi de geçer dyorum.Sizinle paylaşayım istedim.

Ah bir de klavyeci bulabilsek artık daha neler var planladığımız ama işte!Ne az bulunur bir meretmiş ya istediğin gibi klavyeci bulmak 🙂=
Bekleriz Mete'cim...

Arkadaşlar... Mete askere gitmeden son kez sizinle coştuk. Teşekkürler. Birazcık erken kaçmak zorunda kaldık. Malum benim aile, Mete'nin de yarın sabah erkenden yolculuk muhabbetleri...
Her izlediğimde sizi daha iyi buluyorum.
Yolunuz açık olsun 🙂

çok teşekkürler son kısmı izleyemediinize üzüldüm en güzel yeriydi. geldiğiniz için çok çok teşekkürler Mete'ye de kolay gelsin çabucak dönsün işalla 🙂

Dün gece uykuluydum onun için uzun uzun yazamadım, ama şimdi yazıcam 😆

İlk olarak grup uyumunuzda hiçbir sorun görmedim benim bulunduğum bölümde herşey gayet akıcıydı. En iyi performansı Barış gösterdi gibi geldi bana... Baslar ise Biziz'in klasik sorunu olarak arada bir kayboluyordu.

Göktuğ'un vokali ile ilgili bir şey söylemek istiyorum, gitar için processor muhabbetinde hep söylediğim birşey vardır. Zoom'un düşük modelleri, özellikle 505 gitarın sesini değiştiriyorlar ama yanında bir de o aletin zoom olduğunu 10 km tanıyabileceğin iğrenç bir tını ekliyorlar. Biziz'deki vokal mikrofonu da öyle işte! Bundan önce 3 grupta daha şahit oldum buna. Göktuğ'un sesine ilginç bir tizlik katıyordu vokal mikrofonu... Onun için bence mikrofon bulursan kendine Göktuğcum çok daha iyi bir performans olur. Ben yine en çok Smoke on The water'ın vokallerini beğendim. Bir de sen scream vokal yapınca mikrofon pasifize oluyor hiçbir etkisi falan kalmıyor bunu da belirtiyim! :roll:
Volkan sana da haddim olmadan Smoke on The Water'ın solosunda kullandığın tonu değiştirirmeni öneriyorum. Wah biraz fazla geldi bana ayrıca biraz da zayıf bir tondu o solodaki diğerlerine göre, hiç wah kullanmasaydın bile daha iyi olurdu ton bence. Bunun dışında herşey çok güzeldi 😀

Geri