DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

biziz'in ses sisteminden herkes şikayetci umarım cuma gunu aynı sorun olmaz mekan kucuk ses sistemi hayvan gibi her gidişimde kulaklarımın %80 ini kaybediyorum 😀

Selamlar...

DeM bu akşam 22:30-1:30 arası Garage Rock Bar'da esktra olarak sahnede olacaktır...Bugünlük ekstra birşey...Gelecek olanları bekleriz...

Bugün herkesin Hürriyet alıp sf:27 ye bakması lazım.

"DeM Garage Rock Bar'da

Ankaralı beste grubu Dem tekrar bar programlarına başladı.Cumartesi günleri Garage Bar'da sahne alan grup kadrosu şöyle:Vokal/Gitar'da Göktuğ,Gitarda Volkan,Bas gitarda Ertuğrul,Davulda Barışgeçmişten günümüze rock parçalarını yeniden yorumlayarak Ankaralılara keyifli dakikalar yaşatmayı hedefleyen grup 21:30 da sahne alıyor."

Manşetlerde inşallah görücez sizi.
Başarılar

ozgun1907 demiş ki:
Bugün herkesin Hürriyet alıp sf:27 ye bakması lazım.

"DeM Garage Rock Bar'da

Ankaralı beste grubu Dem tekrar bar programlarına başladı.Cumartesi günleri Garage Bar'da sahne alan grup kadrosu şöyle:Vokal/Gitar'da Göktuğ,Gitarda Volkan,Bas gitarda Ertuğrul,Davulda Barışgeçmişten günümüze rock parçalarını yeniden yorumlayarak Ankaralılara keyifli dakikalar yaşatmayı hedefleyen grup 21:30 da sahne alıyor."

Manşetlerde inşallah görücez sizi.
Başarılar

🙂 blue jean'dede soulitary roportajı varmış 😱

Garage Rock Bar -> Karanfil Sok.No:22 (CirCop Pazar'ın karşısında hemen.Simitçinin yanında 🙂 )
Kızılay/Ankara

Biziz Rock Bar -> Tunalı Hilmi Cd. 106/6 (McDonald's ın çaprazında hemen)
Kavaklıdere/Ankara

Teşekkürler programlarımızda bizi yanlız bırakmayan arkadaşlarımıza bu arada...

Haftaya DeM olarak bir demo kaydı düşünüyoruz bakalım.Sonra da inşallah güzel haberler 🙂

Hürriyet Gazetesi olayı da iyi olmuş evet 🙂

...Sevgiler&Saygılar...

Göktuğ bi aksilik olmazsa uzun zaman sonra gelip sizleri dinleme şansım olacak bu kadar zaman sonunda son durumları çok merak ediyorum ve inanıyorumki çok güzel bir performans sergileyeceksiniz akşama görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın🙂

cyberknight demiş ki:
Garage Rock Bar -> Karanfil Sok.No:22 (CirCop Pazar'ın karşısında hemen.Simitçinin yanında 🙂 )
Kızılay/Ankara

Biziz Rock Bar -> Tunalı Hilmi Cd. 106/6 (McDonald's ın çaprazında hemen)
Kavaklıdere/Ankara

Teşekkürler programlarımızda bizi yanlız bırakmayan arkadaşlarımıza bu arada...

Haftaya DeM olarak bir demo kaydı düşünüyoruz bakalım.Sonra da inşallah güzel haberler 🙂

Hürriyet Gazetesi olayı da iyi olmuş evet 🙂

...Sevgiler&Saygılar...
abi cok saol adresler icin golgenin yerini ogrendimde oraları bilmiyodum

cuma akşamı 12 kişi getirdim o yüzden bu akşam gelememe hakkını buldum kendimde🙂 bide yorgunluk vardı , iyi geçmiştir umarım garage programı. başarılar, yeni şarkılar, düzgün playlistler diliyorum .... 🙂

garage da daha iyi oluyo ya, dun gene cozuttuk. ama sanki izlediim en iyi DeM performanslarindan biriydi, yada ben iyiydim hehe 😆

aramizda ickiyi fazla kaciranlar da oldu ama neyse isim vermiyim :twisted:

gecen haftaya gore daha iyidi DEM grafiginiz zati surekLi yukseLiyor.sonLara dogru bi pogo oLdu kameramanı sahneye monte ettik 😀 duşun artık DEM işte 😉 volkan bu arada soylemeden gecemiycem dun yine aştın olayı bizim eLemanLar buyuLendi 🙂 haftaya cumartesi goruşuruz

DEM çok iiydi dün...Çok eğlendik cozuttuk...Göktuujum beni unutmadıın için saol...Sahneye çıkma olayını hiç beklemidum ama..O kafayla bişide sööleyemedim yaa..Kaldım ööle 🙂Özür walla...Belki bi düet yaparız ilerde 🙂 ehuehueh..Devaaamm bööle 😉

gecen hafta garage da izledim Dem'i..bas ve elektro gitarist (belki o gün öle çalmış olabilirler ya da bana öle gelmiştir) çok kötüydüler ..vokal çok çok iyi + en kısa zamanda başka elemanlarla ya da başka bir şekilde(tek başına albüm fln) devam etsin..

Geri