DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

harikaydı bu cumartesi çok eğlendik...aksaklıklar olsada...Hele Son'da olan olay beni harbiden yardı attı 😆 çok güldüm..süperdi DeM

dün gece için birşey söylemek istiyorum sadece,sadece Ertugrul'a...
:idea: Ezgiler gelir gider ama arkadaşların hep burdadır...

şarkıyı çok sevdim arkadaşlar...bravo...umarım istanbul'da beraber oluruz...
bence de ankara grupları her zaman olduğu gibi yine çok sağlamlar...
ankaraaa ankaraaaa güzel ankaraaaaa :-D

-> Herkese teşekkürler de teşekkürler sonsuzcana...
Umarım hepimiz için hayırlısı olur yarışma.
www.nokiasupersound.com adresinde bekliyoruz oylarınızı...

-> Jelly sizin parça da çok kalite olmuş.Kadronuz da zaten süper...Başarılar size de...

-> Bu Pazar büyük ihtimal şu Pakistan konseri olacak Saklıkent'te...

-> Bir de Deprem Bey saolsunlar grubumuza süper bi jest yaptı 🙂= Hafif peş keş oldu ama olsun 🙂= Aklım hayııırrr deseee deeeee gözyaşııım dinmeeeeeeeeezzzzz 🙂= !!!(YANILMIŞIM...)!!!

...Sevgiler&Saygılar...

Pakistan Depremi Depremzedelerine Yardım Konseri

Tuşe!
DeM
Derin6
Funk 'a La Turka
Gulyabani
Street Cats

Tarih: 04,12,2005
Kapı Açılışı: 15:00
Bilet Fiyatı: 7.5 YTL
Bilet Satışı: Kapı

Bu konserin tüm bilet geliri Pakistan Depremi Yardım Kampanyası'na aktarılacaktır.

pakistankonseri.JPG

Arkadaşlar bestenizi dinledim.Aslında nokia'daki şarkılardan 30-40 kadarını rastgele indirdim.Açıkçası iş yapar dedğim 3-5 şarkıdan biri.Oldukça güzel çalınmış,piyasaya uygun bir şarkı.Kendim ve de Cicibebe grubu adına yarışmada ve hayatta hepinize başarılar dilerim.

ridechild-> Saaaakkiiin oool,biraaazdaaaan hepsiii geçeeceeekk,yaaaaaaaat uykuuuyaaaa sooon defaaaaaaaaaaaa... Çok teşekkür ederiz.bizden de size kocaman başarılar.Umarım yine Ankara kazanır....

jokermg ve maresalx-> Çok teşekkürler.Öncelikle şunu belirteyim ki bu konsere herhangi bir şekilde ne isim için ne vs. vs. bir nedenler için çıkmıyoruz.Gerçekten birilerine yardımımız dokunsun diye çıkıyoruz.Ve bizimle çıkan gruplar da gerçekten bu bilince ulaşmış içten gruplar.Umarım ve umarım seyirci de gerekli ilgiyi gösterir ve gerçekten amacına ulaşır konser.Cep telefonundan 5 milyona 1 mesaj atamayanlar bu konsere 7.5 milyon verip hem güzel gruplarla eğlenecekler hem de faydaları dokunacak şu fani dünyada bir kaç bebenin mamasız kalmaması için.Bu konseri düzenleyen Serkan ve Mustafa'ya da duyarlılıkları için çok teşekkürler!!!Daha önce Asya Ağlıyor adlı yardım konserinde de yine kendileri ipin ucunu çekiyolardı.Ve çok başarılı bir konserdi.

...Sevgiler&Saygılar...

organizasyonu düzenleyenlere, buna hiç bir kar gözetmeden katılan gruplara sonzuz teşekkürler..

bizlerde bu güzel akşamda orda olup çorbaya biraz tuz atmaya çalışacağız.

cyberknight demiş ki:
Cep telefonundan 5 milyona 1 mesaj atamayanlar bu konsere 7.5 milyon verip hem güzel gruplarla eğlenecekler hem de faydaları dokunacak şu fani dünyada bir kaç bebenin mamasız kalmaması için.
Ben 9 YtL yardımda bulundum buna da gelicem ejjek olmayalım yardım edelim biraz 😉

Valla benim o gün önemli bir işim var , yardım için kapıdan giriş parasını verip 5 dk içerde bi bira içip çıkmayı düşünüyorum , hatta belki içeri bile giremem zamanım olmucak 🙁...

Dem'e kocaman Başarılar !

Nokia'daki besteniz son derece güzel, tebrikler 🙂
Oylarımdan birini gönül rahatlığıyla verdim.
Başarılarınızın devamını dilerim 🙂
(Sonuç ne olur bilmiyorum ama kazanmayı hakeden gruplardan birisi kesinlikle)

->> Sıcak sıcak sloganlar 🙂=

Gaz vermeyin,OY verin!!!
Senin 1 oyun, bizim hayallerimize 1 adım daha demek...
İyiler her zaman kazanır...

ehuehuehue

Çok teşekkürler...

->>Bu arada konserlerimiz var.

->Cumartesi,Garage Rock Bar'da rutin bar programımız var DeM Cover Project olarak...

->Pazar günü Saklıkent'te Pakistan Depremine Yardım Konseri...

->Pazartesi büyük ihtimalle Garage'daki Peyzaj Partisinde sahne alacağız...

->Cumartesi yine rutin bar programımız Garage Bar'da...

->Cumartesi 24:00'ten sonra yine büyük ihtmalle Dip Bar'daki bir organizasyonda sahne alacağız.

Devamı da gelecek...

...Sevgiler&Saygılar...

DeM 10'da yer almazsa şike var dicem cingar çıkaracam, çirkeflik yapacam nokiaya🙂telefonu satıp ericsson alacam.Hatta Motorola alacam. Arkadaşlar ben biliyorum çok çok iyi olucak , iyi olan hakettiği yere gelir ki.Göktuğ aldın mı birayı🙂

Kasayla alırım Bijen'im iste yeterki 🙂= Kalamasak da alıcam zaten bunca gazın üstüne 🙂=
İsteğimiz çabalarımız boşa gitmesin şu piyasada odur.Aynen isizn de...Ve diğer emek veren herkesin de...Benim en çok önem verdiğim emek!Yıllarca bu piyasanın tozunu yutmuşlar!Pisliğini içinde hissetmişler...Neyse ben gaza gelmeyeyim 🙂=

...Sevgiler&Saygılar...

Geri