Demir Demirkan

pentagramurat demiş ki:
bence de en iyi elektrocu!ikincisi de Metin 😀

metin türkcan mı?
gitarsitliği bi yana bırakıp konser performanslarına bakrısık. demir daha sakın daha emin daha karızmatık. ayrıca metindende daha daha sıcak. metine 2 metre ilerde çağrdık konser boyu yüzümüze bile bakmadı. demir abımn bi yandan çamlırken diğer yandan bize bakıp gülümsüyorduu. o sıcaklığı adanadan almıs. doğustan mütevvazı. metin biraz havalı yakında ogün konserine gelecek o bü sefer beni çağrıcak ama ben bakmıcamm 😆

ferockcymbal demiş ki:
pentagramurat demiş ki:

metin türkcan mı?
gitarsitliği bi yana bırakıp konser performanslarına bakrısık. demir daha sakın daha emin daha karızmatık. ayrıca metindende daha daha sıcak. metine 2 metre ilerde çağrdık konser boyu yüzümüze bile bakmadı. demir abımn bi yandan çamlırken diğer yandan bize bakıp gülümsüyorduu. o sıcaklığı adanadan almıs. doğustan mütevvazı. metin biraz havalı yakında ogün konserine gelecek o bü sefer beni çağrıcak ama ben bakmıcamm 😆

bi insanin iyi gitar çalmasini havali olup olmamasina mi baglamaktasin?ben ortaya konan üründen bahsediyorum.hatta metin in sololarindaki ezgiler çok güzel ama yine de en iyisi demir.

yaklasık iki hafta önce konserdindeydm ve en ondeydim inanılmaz bir konserdi hiç yorulmuyo ve seyircininde yorulmasına izin vermiyo gitarı konusturdu yine innanılmazdı bi ara bas gitarın telinin değiştirilmesi gerekti demir de o arayı gitarla oynayarak geceirdi evet resmen oynadı gitarla herkes kendindne gecti inanılmaz bir adam rock müzik çin cok onemli bir isim rock ın müzikten once ysam tarzı olduğuna inanan bunu benimseyen biri demir ben tapıyorum bu adama

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

samimiyetten öyle dedim.
yani artık bunları asmıs olgun insanlar olarak böyle demem ne bana ne demire zarar verecek her bilir zaten böyle bi seyi kastetmedığımı. nese sorun o değil. anlastık mı 😉

Soru: Hitindir.com gibi bi projeye imza attınız ve süper oldu ama arşiv yapmak albümünüzü eline alıp kapağa bakmak istiyen hayranlarınız var bu konuda ne düşünüyorsunuz bi gelecekte bi albüm yapmak gibi bir düşünceniz var mı?

Cevap: (Çok kısa yazıyorum) Önümüzdeki aylarda önce Cd formatında bir single yapacağım daha sonra Cd formatında içinde single daki şarkılarında yer aldığı bir albüm yapıp piyasaya süreceğim.

çok sevgili dd forumunda modum olan arkadasım demirin eskisehir 222 de yaptığı kısa bir röp. demir böyle söylüyor...bakalım ne olacak.

pentagramurat demiş ki:
ferockcymbal demiş ki:
pentagramurat demiş ki:

metin türkcan mı?

bi insanin iyi gitar çalmasini havali olup olmamasina mi baglamaktasin?ben ortaya konan üründen bahsediyorum.hatta metin in sololarindaki ezgiler çok güzel ama yine de en iyisi demir.
süper bir yalnıs analama
simdi anlıyorm.
gitar çalması değil onu havalı yapan.
yalnızca kendisi izleyen hayranlarına fazla ilgi göstermemezi. benden ve cansudan baska metin diyen yoktu.
neden?

bende söyle bir cevap verdim. önemli olan iyi gitar çalmak değil. benim onla kurduğum iletisim sıcaklık. ben bir müsiynde en az iyi gitar çalması kadar sıcaklık ararım. ben bunu en iyi demir abide yasamadım. o kadar sıcak ve samimi bir insanki bana ferockcum bile dedi yani. ornu bırak bun gune kadar demir havalı diye kimse bana söylemdi.
demir in çok çok iyi fanları olmasın nedini bu zaten. söyle baktığımızda onu tek sarkılık seven çok az. adam dengeyi biliyor. .... hayranları yok gayet resmi samimi bir denge. öyle çok fazla demire asık kızlarda yok. m.v.ö gibi...

Geri