Detone (Alternatif) - İzmir

zapin demiş ki:
detoneyi geyet samimi buldum ben. dinleyici ile iletişimleri çok hoş.yalnız repertuarlarını bilmiyorum...detone'nin repertuarında hangi şarkılar var? ona göre hazırlanıp gelelim 😛

anma arkadas hoşuma gitti çok 🙂

Valla DETONE repertuari ilginç tir biras öncelikle onu söliyim 🙂

sadece sefdigimiz şeyleri çaliyoruz bu arada!!!

mesela Greenday var ama ERKİN KORAY da var....ikisinede seviyoruz...

Valla şimdi hepsini tek tek yazmayalim da 😀 biras zor olur....

ERkin koraydan 3 tane cover imiz var.....dedigim gibi Greenday var iki tane..

Muse var iki tane....Duman var.....mor ve Ötesi var....BESTE VAR 5 tane.....hımss..offspring var....ogun sanlısoy var...Beatles varr.....Replikas var....nirvana var.....aklima gelenler şimdilik bunlarr....saygilar... 😉 :arrow:

sadece sevdiginiz şeyleri çalmanız da olumlu geldi.repretuar iyi.peki istedigimiz şarkıları çalabiliteniz ne durumda? hemen bi istek yapıyım; ogün sanlısoy; parası var.parası var da var mı acaba repertuarda? keske yazsaydınız şarkıları bir bir ama olsun bu da güzel 😉

zapin demiş ki:
sadece sevdiginiz şeyleri çalmanız da olumlu geldi.repretuar iyi.peki istedigimiz şarkıları çalabiliteniz ne durumda? hemen bi istek yapıyım; ogün sanlısoy; parası var.parası var da var mı acaba repertuarda? keske yazsaydınız şarkıları bir bir ama olsun bu da güzel 😉

Ogün sanlısoy dan bende özledim bende cover ini çaliyoruz....

İstekleri tabi önemsiyoruz..DETONE formatina uyuyosa..bu ne demek..sahnede o şarkiyi çalarken biz de zevk alabiliosak o zaman çaliyoruz..bence çok önemli bizim de zevk almamız..zevk almıyosak zaten bu işin ruhuna aykiri olir.. 😉 :arrow:

Bugun DETONE gunu arkadaşlar...... BERi de saat 22:00 de sahnedeyiz...

uyarmadi demeyin!!!

OHH beee sonunda partiler bitti biz de bittik..ama olsin bize destek veren

ve partilere davet eden arkadaşlara çok teşekkurler....çok yorulduk ama çok eglendigimizi söyliyebilirim...nice partilere arkadaşlar.... 😉

ewt arkadaşlar yorucu parti maratonundan en az zararla yırttk nihayet,yorgunlugumuzu mübarek cumartesi gecesine yansıtmamak için elden geleni yapmaya çalışacağız herkesi bekleriz efemmmmmmmm

drummeragresif demiş ki:
Bir cumartesi gecesi detone gecesi daha bitti ama cumartesi geceleri bitmez 😉 bu arada yorgun gözükmüodunuz.BU hafta 7 gün sahneye cıkdınız dimi? 😉 helal.

aynen öle kardeş 1 aydir kaç program yaptik hatirlamıyorum..baya bi yaptik...ama yinede eglendirebildiysek ne mutlu bize....saygilar....

nice cumartesilere....

Bu arada geliyon ama hiç muhabbet etmiyon gözumden kaçmiyo degil 😉

belli edior ii müzik kendini...eet yetismek cok zordu porgramlarınıza bu aralar 😉 ama cumartesileri kacmaz biliosun 🙂 ins nice cumartesi gecelerine...

eet bi aralarda muhabbet edemedik. bi kere konusmustuk demir baget muhabbetinde 😉 DeToNe'yle tanısmak gercekden güsel tesekkürler...

tugbaaaa demiş ki:
Uzun Bii Süree (1 - 1,5 ay) DeToNe Gecelerinden Uzak Kalacağız 😢 (ev ark.ımla beraber trafik kazası geçirdiğimiz için 😢 , yatağa mahkümuz 😢 )

DeToNe yi Ve Yeni Bestelerinizi Dinlemeyi Çok Özleyeceğimm 😢

Siz hopplamayaa 😆 Zıpplamayaa 😆 Eğlenmeyee 😆 Dewam edinn 😉 ...

Bizde Sonra Bombaa Gibii :twisted: , Yine ve Yeniden ((( WaŞŞŞşşş Grubu Olarak 😆 (Ben-Mine-Nazlı-Nilay Şeyma) Yinee ((( DeToNe ))) de Olacağızz İnşallah...
Hep Beraber Eğleneceğizz ..... 😉

hele siz bi iileşin neler neler olucakk.... 😉 işte o zaman geldiğinde, "DeToNeee" korksunn bizden (forum detone+waşşş) 😀 ...ehehhhe... :twisted: :twisted:
o coşkuyla ve özlemle ortada beri falan kalmaz vallaa...yıkacağızz herrryeriii... 😉
tekrar geçmiş olsunn arkadaşlarr... :roll:

İzmirde bi çok rock barda bi çok grup dinledim.Ama detone farklı.Benim tarzıma yakın çalıyolar.Biraz daha punk istiyoruz onlardan.Bi mahsuru yoksa eğer 😆 başarılarının devamını dilerim.....

Eveettt evett gelelim yılbaşı programınıza... :twisted: şurda az bi zaman kaldı hanii... 😀 aldığmız duyumlara göreeeee yılbaşı gecesi kanca yla birlikte beride olucakmışsınız :roll: doorumu duymuşuss acep.. 😀
yani umarıs ööledir...yani süperr olurr... 😆 ...son durumu merakla beklioruss... 8O 8O
hepnisee sevgilerrrr.... 😉

nilloraska demiş ki:
tugbaaaa demiş ki:
Uzun Bii Süree (1 - 1,5 ay) DeToNe Gecelerinden Uzak Kalacağız 😢 (ev ark.ımla beraber trafik kazası geçirdiğimiz için 😢 , yatağa mahkümuz 😢 )

DeToNe yi Ve Yeni Bestelerinizi Dinlemeyi Çok Özleyeceğimm 😢

Siz hopplamayaa 😆 Zıpplamayaa 😆 Eğlenmeyee 😆 Dewam edinn 😉 ...

Bizde Sonra Bombaa Gibii :twisted: , Yine ve Yeniden ((( WaŞŞŞşşş Grubu Olarak 😆 (Ben-Mine-Nazlı-Nilay Şeyma) Yinee ((( DeToNe ))) de Olacağızz İnşallah...
Hep Beraber Eğleneceğizz ..... 😉

hele siz bi iileşin neler neler olucakk.... 😉 işte o zaman geldiğinde, "DeToNeee" korksunn bizden (forum detone+waşşş) 😀 ...ehehhhe... :twisted: :twisted:
o coşkuyla ve özlemle ortada beri falan kalmaz vallaa...yıkacağızz herrryeriii... 😉
tekrar geçmiş olsunn arkadaşlarr... :roll:

O Günü Sabırsızlıkla Bekliormm (( Forum DeToNee + Waşşşş )) 😉

hadiiii...... biz kanca ve DeToNe die duymuştuk ama yanlış duyumlar almışız demekkii :roll: :roll: yaaaaa şu sürpriz sanatçıyı çokkk merak ettim doğrusu :roll: sürpriz olduğuna göre çok büüük bi sanatkarrr olmalıı :twisted: ahahhahahahah 😉

FoRuM DeToNee 😉 😉

Geri