Di Box Hakkında Acil Yardım...

Behringer Ultra G Ws Mooer Micro Di Box

• Ultra G

Oylar: 0 0.0%
  • Micro Di Box

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
Herkese merhaba Line 6 Floor Pod Plus kullanıyorum tonlarını yazıyorum çaldığım mekanlar sürekli değiştiği için tonlarda tutmuyo haliyle bunun için bi araştırma yaptım Di Box diye bi alet varmış Behringer Ultra G ve Mooer Micro Di Box arasında kaldım kullananlar bana bilgi verebilirmi haangisini tercih etmeliyim ?

Di-Box o işe yaramaz. Boşa masraf yaparsınız. Ayrıca zaten Prossesörünüz di-box görevi görüyor.
Tonlarınız sabit olsun istiyorsanız; evde ve gittiğiniz her yere aynı stage monitörleri/ amfiyi taşımanız gerekir.

Öncelikle prosesörünüzde, her yer için kullanacağınız ana tonu; amfi değil, bir Full Range Aktif FRFR12" stage monitöre girerek yaratın ve kaydedin. Gittiğiniz yerlerde de, prossesörü direk mixera girin. Eğer amfi kullanıyorsanız sahnede; mixerdan AUX kanalını, amfinizin return kanalına yönlendirin. bu şekilde mekanlardaki tonunuz daha stabil kalır.

Zaten gittiğim yerde amfiyi fretleyip ton yazıyorum ve kaydediyorum başka yere gittiğimde amfiyi fretlediğimde alakası bile olmuyo tonların

Geri