Diken

albüm tarihi

Arkadaşlar,

Öncelikle size 19'u diye bildirdiğim tarih elimizde olmayan nedenlerden dolayı ileri attı, kusura bakmayın. Şu an kesin bi tarih veremiyoruz. Matbaadaki yoğunluk belirleyecek. Yeni sitenin albüm öncesi mi yoksa sonrasında mı yayına girmesini istiyorsanız bana mutlaka bildiriniz.

Sevgiler

albümle beraber gelmesini tercih ederim ben şahsen ve güzel bi site bekliyorum bunca emeğe karşılık öyle olacağına inanıyorum.
ve abi mailim ulaşmadımı?

albüm şu an basım aşamasında ve bizim elimizde olmayan birtakım yoğunluklar nedeniyle albümün çıkış tarihi biraz gecikecek. çok yakında albüm raflarda sizleri bekliyor olacak 🙂 albüm piyasaya çıktıktan sonra konser haberlerimiz de olacaktır. bundan hiç şüpheniz olmasın 😀

Albume az kaldi ya ister istemez insan da biraz heyecan oluyor. Album ciktiginda insallah dagitim sirketi albumu en iyi bir sekilde tum Turkiye'de dagitir. Yani ister istemez Istanbul'daki arkadaslar bizden once dinliyecekler. Dusunuyorum da albumu once dinleyenler yorumlarini yazmislar biz hala muzik marketlere gelmesini bekliyoruz. Cok aci bir durum. ölürüm herhalde. Marmarayi bilmem ama Albumu guneyde ilk ben dinliyecegim. Bu kesin. Az Kaldi az.

Phicoz,

Biz de senin kadar merakla bekliyoruz dostum. Şu an albüm matbaada. Promo cd'ler hazırlanıyor. Son halini dinledik grup elemanlarımla. Gerçekten bomba gibi bir heavy metal albümü yolda. Eleştiriler çok olumlu. Fanzinlerin ocak ayı sayıları için röportajları yaptık. Daha da röportaj gelmeye devam ediyor. Konser kovalıyoruz. Yani epey bi koşturuyoruz. Merak etme yeni yılda yeni şarkılarla birlikteyiz.

Bu arada site de kalktı yayından. geçici bir meraklandırma animasyonu koyduk.(ne demekse 🙂
Yeni site de bitti sayılır. Forum hazırlanıyor. Forum bitince yayındayız.
2006 heavy metal yılı olsun.

Sevgiler

Taylan dostum aslinda albumun 2006 yilinda cikmasi daha dogru bir kakar dusunulecek olursa. Cunku 9 gun icin album 2005 yili cikisli olacakti buda albumun 1 yil gibi bir eskime olasiligi doguracakti. Madam ki bekledik 9 gun daha bekliyelim belki de boylesi daha iyi olur sen ne dersin?

Yani Taylan Ayik Yalniz Hayal 2005 olarak yazilmasi var birde Taylan Ayik Yalniz Hayal 2006 olarak yazilmasi var.

samedii demiş ki:
Taylan dostum aslinda albumun 2006 yilinda cikmasi daha dogru bir kakar dusunulecek olursa. Cunku 9 gun icin album 2005 yili cikisli olacakti buda albumun 1 yil gibi bir eskime olasiligi doguracakti. Madam ki bekledik 9 gun daha bekliyelim belki de boylesi daha iyi olur sen ne dersin?

Yani Taylan Ayik Yalniz Hayal 2005 olarak yazilmasi var birde Taylan Ayik Yalniz Hayal 2006 olarak yazilmasi var.

tamamen katılıyorum. 2006 yılında çıkması albümün daha isabet olur.

abi bir öneri daha var tam yılbasında, yılın ilk gününe yetişmesi halinde 1 ocaktta raflarda yerini alması daha da güzel olur...hem yılbası için bizlere de harika bir hediye olur... :twisted:

birbirimizi gaza getiriyoruz gibi bir his belirdi içimde. ama nafile diyebiliyorum sadece. albümün piyasa çıkış tarihi doğrudan taylan ayık'ın ve bizim elimizde olan birşey değil şu an için. baskı aşamasındaki yoğunluktan dolayı bekliyoruz şu an için. albüm çok yakında raflarda yerini alacak. sabır, sabır, sabır diyebiliyorum sadece 🙂
sevgiler...

Arkadaşlar,
Sitemiz yakında yayında olacak. Albüm çıkışıyla birlikte yayına sokalım diyoruz.
Sitemizde gördüğünüz, giderilmesini istediğiniz eksiklikler olursa mutlaka bize yazın.
Konser tekliflerini de bekliyoruz.

Sevgiler

taylanayik demiş ki:
Arkadaşlar,
Sitemiz yakında yayında olacak. Albüm çıkışıyla birlikte yayına sokalım diyoruz.
Sitemizde gördüğünüz, giderilmesini istediğiniz eksiklikler olursa mutlaka bize yazın.
Konser tekliflerini de bekliyoruz.

Sevgiler

Site henuz yayinda degil anladigim kadariyla, ancak giris animasyonu beni bitirdi. Album cikinca ilk alanlarin basinda ben olacagim. Merakla cikisini bekliyorum... Saygilar...

şiddetle ve kesinlikle şunu söyleyebilirim süper albüm olmuş.
aslında başka süper şeyler de söyleyecektim de sürpriz olarak kalması gerek 🙂 değil mi taylan abi? burak abi sağolsun önbilgi edindik baya 🙂

metanch4 demiş ki:
şiddetle ve kesinlikle şunu söyleyebilirim süper albüm olmuş.
aslında başka süper şeyler de söyleyecektim de sürpriz olarak kalması gerek 🙂 değil mi taylan abi? burak abi sağolsun önbilgi edindik baya 🙂

albüm çıktımı ya.bide bu web sitesi ne zaman tamamlanıyor?