Direc-t

sanırım ilk klibi kendileri de pek beğenmemişti :!:
ama parayla alakalı bu işler gruba yüklenmemek lazım :!:

müzik iyi olduktan sonra klip o kadar da önemli değil....

direc-t'yi çok seviyorum iyi bir alt yapısı var ve ON-AIR etiketi taşıyor.. başlarda önyargı ile aldığım albümlerini şimdilerde walkmanimi baya işgal ediyor 🙂 ne de olsa prodüktörü çok kaliteli bi herif 😉 ama ben direc-t nin şu ana kadar hiç bi klibini izliyemeedim.. uff o nefret ettiğim aptal kutusuna bakıyorum sürekl direc-t için.. ey Allahım sen nelere kadirsin 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bide bilge sanki denizi andırıyor.. yani saçları falan.. ses ve ya tarz olarak demiyorumda.. bana öyle geldi...

yalnız özgür de çok yakışıklı farkındaysanız 😉 allah sahibine bağişlasın canım...

"başa dönebilir miyiz? aauuu"

walla bilge olmasa belki direc-t olmasdı kannatındeyım
3-4 sene önce onu anabala pasajında sahaf cevdet' in yanında dınledım ve pek bı etkılenmıştım dorusu emın olun kı şu boktan ortamdaki en nacizane gruplardan biri ve kesinlikle sonuna kadar desteklenmesi gereken arkadşlar ellerinize sağlık dostlar

Biyografiyi falan okudum. En iyisini yapmış Bilge burdan ankara dan kaçmakla. Bende yapıcam gaza geldim. Lamerlik almış başını gidiyor ankara da

iyi iyi.. site gayet güselmiş.. 🙂 çoklu ortam linklerinde biraz problem yaşadım.. bitince süper olur herhalde.. (videolar fln da ekleyin.) ben de RockNCoke da Bilge&Denizle çekindiğimiz fotoları yollardım ama gece çekimi çok kötü çıkmışlar yaa.. arkadaşlar varsa sizin de çekimler yollayın siteye konur belki enteresan olur herhalde.. 🙂

17 si Ankara konseri kesinse ben örgütlemeye başlıyım az kalmış ya. Oh oh acayip bir huzur mutluluk arsızlık bedevilik lamerlik...

bu grup süper ya powerturk te izledim cok iyi. hemen cd sini almaya gittim ama her zaman ki gibi yine daha kütahya'ya gelmemiş. Buraya hiçbir cd hemen gelmiyo ki zaten nasıl şehir burası 🙁

Arkadaşlar direc-t in sitesi bitti , şu an "içerik yönetim paneli" hazırlanıyor onunda bitmesine çok az kaldı... bitmiş hali daha önce verilen deneme yaptığım adreste bulunmuyor..görüntü olarak pek farkı yok sadece bahsedilen aksaklıklar düzeltildi...bilgeyle sitenin içeriğini elimizden geldiğince bol tutmaya çalıştık 🙂 forum yok , forum ilerde şimdilik mesaj panosu ile idare edecez 🙂 ama forum olacak...az kaldı az...

Geri