DredNat(Alternatif rock)-Ankara

aahhh ahhh 😢 .....drednaatt 😢 ....ya acayıp sevıorum sızıde bıde uzak olmasam süper olcak yaa....bi yerlerimm şişcek vala bööle konser haberlerini duydukça...neyse böyle devam edin her zaman sizleyiiim....drednaaaaaaaaaaaaaaat 😉 😉

canım arkadaşlarıma sonsuz başarılar diliyorum...bu işin içinde de alnınızın akıyla çıkacaksınız. bundan adım gibi eminim...e boşuna allstar demiyoruz size 😆 😆

yanlız afiş manyak olmuş helal tuttum drednat a yakışır sevirom sizi başarılarınızın devamını diliyorumm... bu sıkı çalışmanızın karşılığını kesin alacaksınız ben buna inanıyorum kardeşlerim 😉 🙂

hahah afişte melek görmüş mallar gibi bakmışız. Özellikle kuzi'nin benden korkmasına şaşırdım.

Aslında biz bu afişi yaparken "bu adamlar nereye bakıyorlar" gibi bir kampanya düşünmüştük hehe.

ooyyyyyyyy...ya süper olmuş bu afiş...harika olmuş...muhteşem olmuş...sercancım ellerine sağlık...
yanlız kuzi (her zaman olduğu gibi) duruşuyla ağırlığını koymuş
😆 😆
süpersiniz ne diyim..allah yolunuzu açık etsin..

bugün programdaydık
programdan once galiba bir grup stüdyo yaptı dip te😀
kulağımızı sikti drednat çıktı kulağmızın pası aktı gitt...sahnede we ses te bi kaç sorun olsa bile gayet eğlenceliydi erkenden gitmek zorunda kaldık birdahakine sonuna kadar ordayız başarılar

gelip bizlere katlanan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederiz... Adı geçen grupla bağlantısı olan birileri varsa bana ulaşırsa sevinirim...

teşekkürler tekrar herkese 🙂

Ne güzel bir tesadüftür ki Onursalımızın doğum günü bizim program günümüze denk geliyor...

22 Ekim Pazar Ak$amı normal programımıza daha büyük bir $evkle çıkıcaz daha bir anlamlı olacak o program bizim için..

p.s : Bir de Cemo sesimi duyuyorsan sende özel davetlimizsin. Senden giriş için para isteyen olursa yakarız kuzen o adamı, sen gel yeter ki 🙂

Geri