Efekt pedalı mod ve tamiri yapan birini arıyorum.

Merhaba, foruma yeni üye oldum ondan doğru yerde mi açtım bilmiyorum, yanlış yerde açtıysam yada bu tarz bi konu açılmışsa (ki baktım ve göremedim) beni uyarırsanız sevinirim.

Bu işlemleri yapan insanlar bulmakta zorlanıyorum. Eskişehirde yaşıyorum, İstanbuldan tanıdığım iki kişi vardı ama birinin sonucu oldukça hayal kırıklığına uğrattı biri de artık cevap vermiyo mesajlarıma neden bilmem. Bu tarz işlerle uğraşıyosanız yada uğraşan birini tanıyosanız yardım ederseniz sevinirm. Tabi bu kişi bu işlerden iyi anlıyosa iyi olur pedalımı çöp etmek istemem. Ayrıca Eskişehirde bulunan biri olsa çok iyi olur, olmadı İstanbul ve Ankara' da uyar.

Şimdi pedallarla ilgili sorunlara geçiyim, öncellikle bi Vox v847 wah pedalım var ve pedalın expression kısmı bozuk (ayakla indirilip kaldırılan kısım) pedalı açtığımda ses değişimi oluyo ancak expression kısmıyla tonu değiştiremiyorum.

ikinci konuya gelirsek bi tane de Joyo voodoo octave fuzz pedalım var aslında dandik bi pedal ama modlattım ve gerçekten uçtu pedal şuan sıkıntım pedalın octave kısmının grupla birlikte çaldığımda duyulmaması ve tonun felaket kötü olması. Pedalın octave kısmını Shin-ei Fy-2 gibi hale çevirebilecek biri varsa muhteşem olur.Yani daha müziksel kullanılabilir bassların ve midlerin duyulabileceği aşırı compressedli 60'ların fuzz'ı diye geçen yada spitty velcro gated fuzz diye geçen pedallar gibi bi pedala çevirmek istiyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Dosyalar

• images.webp
    images.webp
    14.4 KB · Gösterim: 169
Sanırım facebook, burçin anlara ya da pedal terzisi olsa gerek. Gitmek daha kolay olur diye Ankara demiştim ama farklı şehir de olur diyorsan mspozitron da vardı, yine aratınca yine çıkıyor.

Geri