Satılık Egnater Rebel 20 mk1

Takasa
Kapalı
Fiyat
6000
Para Birimi
TL
Herkese merhaba. Amfi, 13.10.2012 tarihinde Amerika’dan sıfır alınmıştır, ben ise ikinci sahibiyim ve 06.03.2013 tarihinden itibaren bende. Sahnede kullanılmadı, evde de düşük sesle ve ara sıra kullandım. O yüzden lambaların önünde epey uzun bir ömür olduğunu düşünüyorum. Yine de ölçtürmek isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım. 2 adet 6v6 ve 2 adet el84 power lambaya sahip ve bunları istediğiniz oranda karıştırarak kullanabiliyorsunuz, dijital modellemelerde olduğu kadar belirgin olmasa da bir nevi Amerikan İngiliz karakteri arasında geçiş gibi. Ayrıca güç çıkışı için 1 watt ile20 watt arasında istediğiniz bir değer seçebiliyorsunuz. Amfinin yanında PRS Signature hoparlör kablosu da vereceğim, kablo istenmediği takdirde bir miktar indirim yapabilirim. Nakit ihtiyacım olduğu için takas düşünmüyorum ve Kargoya vermeyi tercih etmiyorum zarar görmesinden çekindiğim için, İstanbul ve Tekirdağ'da elden teslim edebilirim. Video yüklemeyi beceremedim, isteyen olursa Whatsapp'tan gönderebilirim.
IMG_5693.JPG
IMG_5694.JPG
IMG_5706.jpg

Geri