Elektro gitar alacağım.

Merhabalar henüz yeniyim ve elektrogitar alacağım. Model olarak anlayan bir kaç arkadaşımın da tavsiyesi ve kendi araştırmalarım neticesinden sx sst57 stratocaster modelini buldum. Bu noktada bir sorum olacak, bu ürünün içerisinden kablo çıkıyor mu? Web'de bununla ilgili bir şey bulamadım. Bunun yanı sıra bir de ses kartı almak istiyorum. Behringer U-phoria UM2 modelini almayı düşünüyorum. İşin açığı elektrogitar araştırmak çok yorduğu için ses kartının modeli konusunda çok da araştırma yapmadım. Ses kartı modeli konusunda tavsiyelere açığım. Tüm bunlara ek tavsiyeleriniz varsa esirgememenizi rica ediyorum.

Ses kartı Behringerden uzak dur.
Ses kartı alacaksan iyi bir de monitör hoparlör almalısın
Gitara yeni başlıyorsan eğer git Boss katana mk2 50w al (ikinci elde her zaman para eder ve hızlı satılır)
Gitar alırken kablo, askı, pena çıkmaz. Ama satın alacağın yer belki bunları sana yanında ücretsiz verebilir (ücretsiz verdikleri olursa da bunları çok kaliteli olarak bekleme. Gerçi bu ekonomide artık ürünün yanında hediye verende olur mu bilinmez)

teşekkürlerm
Ses kartı Behringerden uzak dur.
Ses kartı alacaksan iyi bir de monitör hoparlör almalısın
Gitara yeni başlıyorsan eğer git Boss katana mk2 50w al (ikinci elde her zaman para eder ve hızlı satılır)
Gitar alırken kablo, askı, pena çıkmaz. Ama satın alacağın yer belki bunları sana yanında ücretsiz verebilir (ücretsiz verdikleri olursa da bunları çok kaliteli olarak bekleme. Gerçi bu ekonomide artık ürünün yanında hediye verende olur mu bilinmez)
teşekkürler. gokhan abinin yazdığı üzerine m audioya bakındım ve m audio m track solo'yu buldum, hala araştırıyorum. ayrıca çok fazla hoparlör kullanabileceğimi düşünmediğim çoğunlukla kulaklık kullanmak zorunda olduğumu düşündüğüm için ses kartına yöneldim. Son olarak bir internet sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum. Önerdiğin güvenilir bir alışveriş sitesi var mı. Hepsiburada Trendyol gibi sitelerden uzak durmak istiyorum.

Sescibaba,Zuhal,Dore vs ama önerim siteden alma gidip al.Pazarlık yaptığında yüzde 10 civarı indirim alırsın mutlaka.

Sescibaba dan fiziki satış yoktu bildiğim Online alabiliyorsun.

Geri