elektro gitar kararsiz kaldim

selamlar , gitara baslayacagim ve klasik gitar pek ilgimi cekmiyor , birazcik caldim ve elektroya gecme karari aldim az cok biliyorum gitar calmayi .
4000 gibi bir butcem var ve suanlik schecter banshee 6 sgr ile blackstar id core 10 amfisini dusunuyorum , beni uzun sure goturmesini istiyorum
siz ne dusunuyorsunuz alacaklarim konusunda ? ya da daha iyi tavsiyeleriniz varsa memnuniyetle dinlerim

metalciyim o yuzden h-h istiyorum
uzun bir sure goturmesini beni yari yolda birakmasini istemiyorum
ve kaliteli manyetiklere sahip olmasini istiyorum

ek olarak ; Jackson JS22 Dinky Arch Top AH SWH bunu dusunuyorum ne dersiniz ?

Son düzenleme:
js22 dkam ilk gitarimdi o yuzden rahatlikla konusabilirim hakkinda. ilk olarak gitarin dengesi, rahatligi fiyatina oranla guzel. hafif bir gitar sayilabilir. dinky modeli oldugu icin sapin baglandigi kisim fenderler gibi dumduz, hic bir konfor girintisi yok. 21. perdeden sonrasi zor bu yuzden, hele baslangicta. tonlar icin, cok acemiydim kullandigim donemde, surasi azdi burasi coktu diyemem o yuzden. line 6 spider 5 ile kullaniyorum, hem clean hem distorsionda bana hos geliyordu. alirken markette gorme sansiniz var ise ayarlarini yapmalarini rica etmenizi tavsiye ederim zira ilk geldigi ayarlarlari oldukca kotuydu benimkinin, caliminizi ve refleklerinizin olusumunu etkiliyor bu durum. ikincisi yine gorebiliyorsaniz sap boyunca elinizi bir gezdirin, fretlerin kenarlari en az keskin olani bulmaya calisin, js22nin fret isciligi butcesine gore bile ortalama, neredeyse her biri keskin. tremolo kolunu ben bir sure sonra sinirlenip soktum, her seferinde akort kaciriyor. tek tarafli calistigi icin ayarlamak cok zor olmasa da, ikide bir calismayi kesip akort etmek hos olmuyor.

schecter fiyat oraninda segmentinde en iyi is cikaran seri uretim markasi olabilir ancak bazi modellerinin sapi hic rahat degildi denedigimde, buna deneyerek karar vermeniz gerek.

4k bütçenin 2500'üne 2. el cort x custom ve sıfır blackstar id core 10 v3 alınır. Aldığınız gitarda en azından düzgün bir manyetik olsun. Gidip te SGR almayın. İlla sıfır-illa kazıklanmak istiyorum- diyorsanız bol şanslar diyeyim.

Geri