Elektro gitara başlayacağım yardım

• Konuyu açan Konuyu açan Yagizzo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fiyatlar malum bende heves ettim elektro gitara başlamaya karar verdim hayatımda daha önce hiç elektro çalmadım normal gitarı denedim ama hiç benlik değildi elektro baya heveslendirdi beni çalacağım gruplar çoğunlukla eyedress srtic monkey neighbourhood beach weather türklerden ise duman tarzına olur çok nadiren rock tarzı çalarım elimde hiç bir şey yok eşya veya gitara dair elimde şuan 6000 tl var başlangıç için kötü de olsa beni 6-7 ay idare edecek bir amfi ve elektro gitar çıkarabilirmiyim yardımlarınız şçin teşekkürler(not:normal gitsr veya akustik gitar istemiyorum)

Son düzenleme:
Elektrik gitar dedigimiz enstruman bir gitardir. Klasik ya da akustik gitar sizlik degilse elektrik gitar da sizlik olmayabilir. Cunku hepsi ayni mantikla calinir. Ona gore yola cikin bence.

Elektrik gitar dedigimiz enstruman bir gitardir. Klasik ya da akustik gitar sizlik degilse elektrik gitar da sizlik olmayabilir. Cunku hepsi ayni mantikla calinir. Ona gore yola cikin bence.
Okulumda müzik dersinde bazen bir kaç öğrenci gelip çalışıyorlar benimde çok dikkatimi çekiyor ve hoşuma gidiyor ses olarakda bu yüzden seveceğimi düşünüyorum

Geri