Emre Aydın

_Darko_ demiş ki:
daha önce konuşuldu mu bilmiyorum fakat elimde "emre aydın_sen anlarsın" diye bi şarkı var fakat emre aydına falan benzemiyor sesi _? nedir ne değildir hatta onunmudur merak ediyorum ?
o sarki emre aydinn deil,aslinda yanlis hatrlamiosam ztn resmi sitede uyarilmis resmi sitemizde adi gecmeen hic bi sarki emre aydinin deildir die ve sitede adi gecmi sen anlarsin die bi sarki,,,,

nuwanda demiş ki:
oykutonik kardeşim o da konuşuluyor bu da konuşuluyor. İkiside konuşuluyor. Tatlı değilmi desin millet.
bencede yaw tatli iste...hem ztn bende dedimm ki ciguli gibi bile olsa dinnnenir sarkilar mutiss plsss dikkatli okuyun,bu arada sen anlarsin kesinlikle emre aydin sarkisi deil yani orendim emre akad diye birinin sarkisi isteyen bu adresten daha fazla bilgi edinebilir assagidaki yorumlarda emre akad aciklama yapiyor,,,
''
http://www.fatalite.net/2006/10/15/sen_anlarsin/
''

nuwanda demiş ki:
oykutonik kardeşim o da konuşuluyor bu da konuşuluyor. İkiside konuşuluyor. Tatlı değilmi desin millet.
Hayır diğer topiclerde de bazı sanatçılara bu yapılıyo yani imaj önplanda tutuluyo o şekil olmasından korkuğum için uyarma gereği duydum. ileride bu durum rahatsızlık verebilir, hem sanatçıya hem de müzik dinleycilerine. şimdiden sıkı tutmak lazım ki cıvık bir topic haline gelmesin 😀 ...

''nuwanda'' Niye Emre Aydin basligi bu arkadas yönetimi altında gidiyor hala anlama veremedim.Admini yokmu bu forumun , yada moderatörü uyarıları onların yapması gerekirken ''nuwanda'' nickli arkadas her yapılan yoruma kesin bir parmak sokmak zorundamı.

Lütfen arkadaslar.

PinkPunKK demiş ki:
''nuwanda'' Niye Emre Aydin basligi bu arkadas yönetimi altında gidiyor hala anlama veremedim.Admini yokmu bu forumun , yada moderatörü uyarıları onların yapması gerekirken ''nuwanda'' nickli arkadas her yapılan yoruma kesin bir parmak sokmak zorundamı.

Lütfen arkadaslar.
her entry i acan bi sahis var,,,emre aydinida nuwanda,hem herkez istediii yoruma cvp verebilir burda bilgilerimizi paylasmak icin yasiorz dsuncelerimizi aktarmak icin,,,,,

Ya benim emre aydın ' a yapacak bir yorumum olmaya bilir belki ama bilmiyorum.Her bi yorumun arkasından kesin ''nuwanda'' arkadasımız sorumlu bir sekilde sen niye böyle yazdın ? , O Emre degil Emre Aydın gibisinden cıkıslar yapmıs ..Nese basarılar ya

Misal şu anda nuwanda araya girmek zorunda hissediyor kendisini ve diyor ki;
Burası emreaydın forumu nuwanda değil.

ve ekliyor; millet bol keseden atıyor oh iyi güzel, nuwanda bildiğini ve kesin olanı söyleyince tü kaka.

Hmm enteresan...

Konser: 16 Kasım Perşembe İzmir Konseri Fuar Atlas Pavyonu

Tv Programı: 18 Kasım Cumartesi, Tv Makinası, Kanal D, Saat: 00.00

Tv Programı: 22 Kasım Çarşamba, Yüxexes, Dream Tv Saat: 22.00

Konser: 24 Kasım Cuma, İstanbul,Studio Live, saat 00.30

nuwanda yazdım çünkü modarater ayagımdayım deme yazma ona öyle demezler bu formda bu alem modaratörsün dese ben inanmam msj sayın artarmı ki artsa ne yazar yazma polemiye girme takıl kafana göre ya koyver gitsin 🙂

rockcomamor demiş ki:
nuwanda demiş ki:
Doritos Sponsorluğunda gerçekleşen ve 30 liseli müzik grubunun yarışacağı DORİTOS COVER FEST’06 da emre aydın juriler arasında...

http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=G55B7
waoowwww cok eglenceli bisiiii olucak kesinnnn😀 😆
dierr juuri uyeleri kimmis acaba biliomusunuz????

DORİTOS COVER FEST'06 JÜRİ ÜYELERİ
1- Can Şengün / Sanatçı
2- Nalan Demirci / EMI Music Türkiye
3- Emre Aydın / Sanatçı
4- Birol Namoğlu / Grup Gripin
5- Doğan Duru / Grup Redd
6- Alper Bahçekapılı / Roling Stone Dergisi
7- Serkan Fidan / Menajer
8- Orçun Ertan / Performans Merkezi Sahibi
9- Çiğdem KIRLI / Doritos Yetkilisi
10- TYTZ üyeleri

Şimdi yine ben cevap verdim diye birileri kızmasın...

aLbmü çok güseL,saqLam parçaLar var tipide güseL daha nooLsun faLa bn çok beqendm..aferm onaaa 😉 😆

nuwanda demiş ki:
rockcomamor demiş ki:
nuwanda demiş ki:
Doritos Sponsorluğunda gerçekleşen ve 30 liseli müzik grubunun yarışacağı DORİTOS COVER FEST’06 da emre aydın juriler arasında...

http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=G55B7
waoowwww cok eglenceli bisiiii olucak kesinnnn😀 😆
dierr juuri uyeleri kimmis acaba biliomusunuz????

DORİTOS COVER FEST'06 JÜRİ ÜYELERİ
1- Can Şengün / Sanatçı
2- Nalan Demirci / EMI Music Türkiye
3- Emre Aydın / Sanatçı
4- Birol Namoğlu / Grup Gripin
5- Doğan Duru / Grup Redd
6- Alper Bahçekapılı / Roling Stone Dergisi
7- Serkan Fidan / Menajer
8- Orçun Ertan / Performans Merkezi Sahibi
9- Çiğdem KIRLI / Doritos Yetkilisi
10- TYTZ üyeleri

Şimdi yine ben cevap verdim diye birileri kızmasın...

çok kizdim 😆 ben forumdakilere sormustum nie sen cvp veriosun 😆 iiiyilik yapmak mi zorundasn😀 kahretsin ya 😆 😛
neeese saka bi yana cok saol kiziolar ama hberleride senden alios bunu ii bi dusunsunler :evil:

Emre şu anda kablo tv de Tek TV diye bi kanal var orda röportajda...
imkanı olanlar kaydetsinler... başka bi yerde duyuruldu mu bu bimiyorum.. sitede bulamadım..

Geri