Enkaz (alternatif) Ankara

burdada buldum sizi yuppii seferek dinniorum ve takip edıorum sizle ezgi cafede tanıştık ve ogünden beri takipcinizim çok sefecen bi grupsunuz başarılar sizinle olsun... ''єηкαz'' 😉😉

endless_darkness demiş ki:
burdada buldum sizi yuppii seferek dinniorum ve takip edıorum sizle ezgi cafede tanıştık ve ogünden beri takipcinizim çok sefecen bi grupsunuz başarılar sizinle olsun... ''єηкαz'' 😉😉

çok saol'un enkaz olarak bizi destekleyen takipçilerimizi mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz....

telecaster8 demiş ki:
baba bence yapıyosunuz zaten 😀
daha iisi biras zaman alır ama onuda yaparsınız .bi gün sizle aynı sahneye çıkmak isteriz .grubum adına başarılar diliyorum

inşallah dostum nenden olmasın bi gün bi organizasyonda paylaşırız tabikii aynı sahneyi...

KONYA ROCK GÜNLERİ 19/20/21 EKİM
19 EKİM 2007 PROGRAMI
21GRAM
ENKAZ
KILÇIK
SOKAK KÖPEKLERİ
DERİN6
HAYKO CEPKİN

20 EKİM 20007
PİKARE
ETKİSİZ ELEMAN
ORJİN
AYDİLGE
UMUT KUZEY
BULUTSUZLUK ÖZLEMİ

21 EKİM 2007
HAYAL ÜRÜNÜ
RESET TO DEFAULT
SATARİAL
ASENA ÖZÇETİN
MALT
PENTAGRAM

ENKAZ Konya Rock Günlerinde 1.gün 19 Ekim 2007 Saat: 17:30'da sahne alıcaktır herkese bekleriz....

2134sc0.jpg

Konser baya güzelmiş sanırım... Gelemedim malum ama apo abiden haberlerinizi aldım... Umarım daha iyi sahnelerde de çıkarsınız arkadaşlar... Fırtına destekler sizi 😉

eyvallah hipno çok sağolasın
BATU ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık arkadaşlar ORHUN tekrar ENKAZ a döndü nsevincimiz had safhada

Geri