Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

levent tanımazsın belki koçyumurtaları diyim🙂
bugün orda olcam hepinize başarılar dün santcekte gayet güzeldi bugun dha guzel olması dileyigle hadi dipe gidiyom ben basarılar butun gruplara

Yarın renkli tvye çıkcaz nasipse gayrı aq...
Çilekeş konserindeki gruplardan biriyiz,Kaçak ve Dispel Silence'a başarılar ayrıca,yarın görüşmek dileğiyle...

Dünkü performansınızı çilekeştede gösterirseniz çilekeş sizi kıskanır lööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö

Grubunuzun ismi derslerde gördüğümüz ingilizce kitaplarından mı geliyor diye merak ettim açıkçası??

Hadi bakalım beyler yolunuz açık olsun. Her ne kadar gelemeycek olsam da 30 Eylül çok iyi bir fırsat ve olabildiğince iyi değerlendirmeye bakın 😉 (Can artık pataklicak beni ama biliyo o 😳 😀 )

Jihad demiş ki:
Dünkü performansınızı çilekeştede gösterirseniz çilekeş sizi kıskanır lööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö
Sen çok lö 1 çocuktun her zaman zaten karı gayrı upuş...
Başarı dilekleriniz için çok teşekkürler herkese...
İngilizce kitabını sonradan gördük,isimle alâkası yok...

Konsere çok iyi bir başlangıçla başladık sizin sayenizde güzel şovdu performanstı ellerinize emeğinize sağlık ufak bi kaç sorun çıktı ama olcak okadar 😛 🙂 Başarılar arkadaşlar...

Lööööööö levent o kadar konuştuk tam olarak dinleyemedim seni akslilk oldu hemen konuştuk ya o kadar abi baktımda fotolardan birinde az daha sana kafa atıomuşum

Geri