Evde tüplü amfinin sesi için çözümler

Arkadaşlar blues junior almayı planlıyorum fakat her tüplü amfi gibi performansı almak için sesi açmak gerekiyor bu da apartman dairesinde bildiğiniz üzere sorun. Amfinin kendinden kulaklık çıkışı yok fakat bir yerde kulaklık çıkışı sağlayan pedallar olduğunu duydum bu sayede sesi açıp kulaklıktan amfinin tam performans sesini en azından yakın bir sesi alabiliriz sanırım bu konu hakkında fikri olan var mı

Anfinin gücünü düşüren Attenuator denen cihazlar var, bunlarla düşük volumlerde çalabilirsin, yada benzer karakterli çıkışı 1-5watt düşürülebilen amplilere bakabilirsin.
Kulaklıkla olacak iş değil yani, zaten işin mantığına aykırı. Kulaklıkla çalacaksan başarılı bir modelleyici processor/preamp pedalı falan bakabilirsin.

Anfinin gücünü düşüren Attenuator denen cihazlar var, bunlarla düşük volumlerde çalabilirsin, yada benzer karakterli çıkışı 1-5watt düşürülebilen amplilere bakabilirsin.
Kulaklıkla olacak iş değil yani, zaten işin mantığına aykırı. Kulaklıkla çalacaksan başarılı bir modelleyici processor/preamp pedalı falan bakabilirsin.

ben de aynısını düşündüm hocam şaçma geldi kulaklık olayı fakat söyleyen kişiden ötürü bi sormak istedim bu düşürücüyü alırken nelere dikkat etmek lazım sence

Geri