Fırtına [Metal - Ank]

Evet arkadaşlar bir diğer konser de 24 Aralıkta Melekte... Giriş 7.5 ytl olucak sanırım...

KaçaK, Kasatura ve Enterprise çıkıcak...

Melih_Thomas demiş ki:
24 ündeki konserde başarılar.ama 4 er parça olsada orda aynı sahnede olmak güzel bizler için.başarılar dilerim kaçağa 😉

Melih Bal

Bizde magnum opusa bütün içtenliğimizle sevgilerimizi sunarız... 4 olsun 5 olsun farketmez önemli olan kafaları hangi kızda kopardığınızdır 😉 Eheh neyse dostlar başarılar... Yıkalım geçirelim...

dengesizpunk demiş ki:
ESNEK HERİFLER
geliyorum bende

yeaaaaaaaaaaa esneeeeeeek dostum can'ım... Bekliyoruz konsere.... esneticez herkesiiii 😛

heathencgds demiş ki:
sanki daha cok thrash metal a kaciosunuz megadeth.slayer.metallica.testament.....

Evet biraz daha trash e kaçıyoruz ama Iced Earth de var bayaa... Eskiden metallicada vardı ama yeni gitarist gelince eski repertuarı tekrarlayamadık pek... Ama dediğin gibi çoğunlukla Trash 😉

af24aralikcopyas1.jpg

Evet arkadaşlar bir hatırlatma daha yapıyım...

20 ARALIK NEDJİMA CAFE & BAR
GİRİŞ: 5 YTL + 1 İÇKİ (18+)
ADRES: METROPOL SİNEMASININ YANI

24 ARALIK MELEK ROCK BAR (ROCK FEST)
GİRİŞ: 7.5 YTL + 1 İÇKİ
ADRES: SSK İŞ HANI KARŞISI, MY WAY YANI

Konserlere bekleriz arkadaşlar...

Arkadaşlar KAÇAK olarak 24 Aralıktaki konsere çıkmıyoruz... Konserin konsepti bize uygun değil ve bizim düşündüğümüz gibi bir konser değilmiş... Çıkan diğer arkadaşlara başarılar dilerim...

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Koparın orayı kırın parcalayın dayt heyecanlandım 😀

Baba çıkmıyoruz yazdım yukarıya 🙂 ama sen eminim nedjimadan bahsediyorsun... Özyle olucak zaten koparıcaz orayı 😉

usagi_ demiş ki:
sizede bu yakışır dostlar...herzaman arkanızdayız 😉

Teşekkürler bap... Dünde gördüm seni güzel haberler verdin bana mutlu ettin 😉 Dün konuştum bizimkilerle dediğim gibi en geç pazartesine değişecek bazı şeyler 😉

dengesizpunk demiş ki:
ozaman bizde oraya gitmiyoruz 🙂

Eyvallah baba 😉 seviyoruz seni ve severek esnetiyoruz 😀 😆

Nedjımaya herkesı beklerız ama 18 yas sınırı olması bıraz kotu oldu 24 undekı konsere bazı sebeplerden dolayı cıkmıyoruz kasaturaya ve dıger guplara basarılar dılerız.
Sevgiler......Saygılar....

Geri