Fırtına [Metal - Ank]

Haspin demiş ki:
Arkadaşlar yeni isminiz hayırlı olsun,başarılar diliyorum...
__Noorion__ demiş ki:
Yeni isminiz hayırlı olsun beyler başarılar...
Trace demiş ki:
Hayırlı olsun arkadaşlar =)...
_mechanix_ demiş ki:
yeni isminiz hayırlı olsun ama ben begenmedim kusura bakmayın

Çok teşekkürler dostlarım... İyiki varsınız iyiki hepbirlikteyiz...

Kusura bakılcak bişi yok herkes beyencek diye bişi yok... Çok isim düşündük bundan güzel isimler var mıydı ? vardı tabikide hemde çok çok iyileri ama o isimli gruplar da vardı ve hepside hala müzik yapmaktaymış... Bize yapılan saygısızlığı biz başkasına yapmayalım diye bütün internet ortamını araştırdık ve geriye en güzel isim bu kaldı... Ama nasıl kaçak diyince akla metal müzik yapan grup ve az çok bizim şarkılarımız geliyorsa FIRTINA ismiylede artık dahada iyilerini yapmaya çalışacağız... Umarım yanlış bir seçim olmamıştır... Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadığınız için sevgilerimizi ve saygılarımızı sunarız...

Fırtına ismiyle ve güzel bir konserle karşınızda olucaz yakında...

frtna5xq.jpg

Fırtına dolu birgün olacak eminim . . . ! Hepinize Başarılar konserde ey koca fırtına elemanları 😛

Görüşmek üzere... :metalhead :metalhead

Coi T.D

architect demiş ki:
yeni isminiz hayırlı olsun..
size yakışan isim..
başarılarla dolu yolunuz acık olsun...

Saolasın Reşit abi... Bize olan yakın ilgin ve desteğin için teşekkür ederiz... Yeni andaçta yeni projeler yapalım otobüs seferleri düzenliyelim marmaris'e inşallah 😉 %65 ide yabancı demişsin gönlümüzü fethettin be reşit abi ... eheheh 😆

SLAYERKAN demiş ki:
Yeni isminiz hayırlı olsun beyler Thrashfire olarak yanınızdayız.Konserde başarılar!Orda olucaz..

Teşekkür ederiz... Bekleriz en önde karşılıklı kafa sallarız 😉 yeaaaa :twisted:

akk99 demiş ki:
geliorm gençlik konsere isim hakkındaki yorumlarımı da söylemiştim zaten buradan da hayırlı ola gayrı!!

😉 saolasın genç bekliyoruz pazar günü 😉 yoluna kırmızı halı sericez 😆

lan kardeş köy grubu 😛 ben de geliyorum yalnız bırakmıyorum sizi 😀 duygusal parçalarda çakmak yakmak isterdim ama ne mümkün barış varken 😀 neyse beyler başarılar orda olacağım

NeoNBass demiş ki:
lan kardeş köy grubu 😛 ben de geliyorum yalnız bırakmıyorum sizi 😀 duygusal parçalarda çakmak yakmak isterdim ama ne mümkün barış varken 😀 neyse beyler başarılar orda olacağım
Eyv abi beklıyoruz boswer sen onu yak cakmagı melonkolı sarkılarda 😀

Geri