Fırtına [Metal - Ank]

muz demiş ki:
Allegroya vermiyo musunuz demoyu??Bir tane benim için bıraksaydınız çok büyük kolaylık olurdu.
Neyse merakla bekliyoruz umarım güzel olmuştur.Sonunda dinliycez.Başarılar...

Sen zaten bizim stüdyoya gelmiyecekmisin 😉 Elden teslim ederiz yani ayıp ettin...

HiPnO demiş ki:
muz demiş ki:
Allegroya vermiyo musunuz demoyu??Bir tane benim için bıraksaydınız çok büyük kolaylık olurdu.
Neyse merakla bekliyoruz umarım güzel olmuştur.Sonunda dinliycez.Başarılar...

Sen zaten bizim stüdyoya gelmiyecekmisin 😉 Elden teslim ederiz yani ayıp ettin...
Çağırmadınız ki hala geliyim 😉 Eğer gelemezsem falan Allegroya verseniz iyi olurdu.Sabırsız biriyim ben sonraki stüdyonuzu bekleyemem.Gerçi sitenize de koyucakmışsınız.Neyse edinirim bir şekilde 🙂

arkadaşlar aslında tam olarak şu anlarda demo elinizde olacaktı ama zoo stüdyosu sağolsun en güzel parçamızın tam ortasından silmi... Ve bateri ritimleri kaymış düzeltmeye çalışırken... Biz ne yapabiliriz sanırım 1 saat daha stüdyoya girip sırf o parça için çalışacağız... Ayriyetten stüdyo çalışmamızda büyük ihtimal bu cumartesi olacak...
İlerleyen günlerde haber vereceğiz... Lütfen biraz sabır yi bir şey çıkartmak istiyoruz...

Cumartesi hangi stüdyodasınız??Yada sıradaki stüdyo çalışmanız nerde olucak?? Ben stüdyoları bilmem bi de kısaca yerini tarif ederseniz çok iyi olur.Biçok kişinin de işine yarar bu sanırım...
Hadi bekliyorum çağırmanızı bana her gün uyar haftasonu olduğu sürece...HADİİİ!!!

19 Şubat cumartesi günü (bu cumartesi) BİZİZ ROCK BAR daki rock alive konserindeyiz...

Rock Alive #12

@ Biziz Rock Bar @ 19 Şubat 2005
Kapı Açılış: 14:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

Konser gelişmelerini Etkinlikler kısmından da takip edebilirsiniz...Bizde birlikte 3 grup daha çıkacak sanırım...

Hepinizi bekliyoruz..

Rock Alive #12
Gruplar🙁sıraya göre değil)

about:Blank
Kaçak
Gaipten Sesler
Lithium

@ Biziz Rock Bar @ 19 Şubat 2005
Kapı Açılış: 14:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

...Anti Organizasyon...

ra12.jpg

Sevgili kardeş grup;
Bu konser durumdan ziyadesiyle memnunuz... Hatta bizim konserimiz olsa bundan daha az mutlu olurduk... Hadi bakalım görelim sizi... Cumartesi ben kendi adıma kesinlikle orada olacağım... Sağlıcakla kalınız...

Destekler için çok teşekkür ederim... Bu konsere çıkarkenki tek korkum sizi hayal kırıklığına uratmak olacak... Hep beraber güzel bir konser vereceğiz...
Saolun var olun... Vaner abi senide bekliyoruz konsere 🙂

Bizizde yaş sınırı yok galiba biz de gelicez grupça büyük ihtimalle de şimdi baskın maskın olur valla tırstık biraz...
olmaz di mi bişey???

Off çok sevindim yaa!!!! 😀 İnsanın bebeklik arkadaşının ve çok sevdiği diğer arkadaşlarının ulaşmak istedikleri şeylere böyle emin adımlarla yürüyor olduğunu görmek gurur verici, sevindirici.... 😀 😀

arkadaşlar cumartesi günü için konsere çıkış sırası hala belli değil sanırsam. eğer herkese uyarsa biz 1. veya 2. grup olmak istiyoruz, bu akşam bu iş çözümlenirse iyi olur

Ya çok güzeldi herşey ya... Konser harikaydı diğer gruplar harikaydı, seyirci az dı ama harikaydı, biralar suluydu falan filan 🙂

Kaçak dinleyicilerinden yorumlarını bekliyorum... Tabi evlerinize hemen döndüyseniz...

hımm kaçak için kardeş grup die bizize gittik bu güüün 🙂

ben bi tek vokal ve davulu beğendim. hatta bi tek grubu onlar idare etti açık olmak gerekirse. bassın ve gitarın sesini alamadım beh. ama şey keşke cover çok çalsaydınız.. beste zaten çalınır mutlaka..

hepiniz yavaş yavaş arkadaşlar.. beraber pişip, öğrencez. (öğrenceksiniz).. ama şey o davulcu çok gelişmesin çok pis davulcu olur 🙂

Emircan'ın gitarından hiç hiç hiç ses alamadım... Sercan'ın basslarından tellerin sesi geliyordu bizim olduğumuz yerden... 😀 Cantu bravo valla ben seni son gördüğümde akor falan basamıyordun iyi olmuş böyle... 😀 Oğulcan'a söyleyecek söz bulamıyorum zaten... Emircan! Bir dahakine pedala bas olur mu??

Geri