Fix

canım sen iste seni bi sonra ki programa davetiyeyle çağırıyorum sen özelden at bana telini yada ben sana denizden ulaşırım merak etme şimdiden ÖZEL olarak davet edildiniz 😀

Şımardım ayrıca Aydo'cuğumdan bi kalpli , öpücüklü mektup almak, daha da mutlu ederdi 😀 .Deniz'in sevgilisi var olmaz 😀 😀 😆

ohooo walla bu konuda bişi yapamıycam ama 😀 özel davet de yolladık okursan artık gelmezsen sen düşün başına gelecekleri aydoğandan öpücüklü mektup mu yoksa .... 😀

alooooooooooo ne oluyor kardeşim. Bırakın şu fani işlerii. Tutturmuşsunuz yok şarkı yok grup alla allaa... Amacınız ney sizin 🙂 Ünlü mü olmak istiyorsunuz. Buyrun Van' a gelin. Eminim ünlü olursunuz ama tvde. Lİnc edilen gazi öğrencileri başlığı altında 🙂)) şaka şaka iyi gidiyorsunuz hadi hayırlısı ..

teşeşkküerşer selo_seloo 😀 yaw ah bide gelip bizi dinlemek nasip olsa sana çok daa ii olcak ama bi türlü olmuyo artık yazda dinlersin yada televizyonlarda 😀

Yağmur kızma bea.. Burda takılacak kimse yok. Eğer takılırsan onlarda sana fena takılıyor 🙂) Bu arada bende başladım canlı müziğe,. İnanmayacaksın belkiş ama solist olarak başlıyorum. 6 kişilik grupda hemde 🙂

Geri