gitarımın yayları tutan vida yuvası gevşek nasıl halledebillirim

gitarımın askı vidası ve arkadaki yayları tutan vida yuvası gevşek orayı ne ile kapatıp yeni delik açabillirim ahşap dolguları varmış marangozlarda bulabillirmiym yada internetten sipariş edip kendim yapabillirmiyim şehrimde luthie yok götüremem maalesef

gitarımın askı vidası ve arkadaki yayları tutan vida yuvası gevşek orayı ne ile kapatıp yeni delik açabillirim ahşap dolguları varmış marangozlarda bulabillirmiym yada internetten sipariş edip kendim yapabillirmiyim şehrimde luthie yok götüremem maalesef
Biraz Japon yapıştırıcısı ve kürdan ile doldurabilirsin. Tıka basa doldurup tekrar delik açmaya kalkma. Muhtemelen tek bir kürdan parçası bile yeterli olabilir. Yetmezse bi parça daha koy. Güzelce sıkışacaktır.

Bir şey olmaz, korkmayın bu kadar, yalama olmuş ahşap vida deliklerinin içine kürdan veya kibrit çöpü koyup aynı vidayı takmak stadart bir uygulama bir çok yerde.

ya ne garip herifsin deliği kapatabileceğim malzeme soruyorum burda düzgün cevap vereceğine halen boş konuşyorsun yayların tutan vidaların altında fazladan 2 delik var onlarıda kapatamk istiyorum burda boş boş konuşuyorsun laf dalaşı yapacak başka bir konu bul
kral. okyanusa tükürüp seviyesi değişecek mi diye soruyosun. gitarın ne markası ne buna değecek mi bilmiyoruz. git ince maun ağaç bul oy tıkıştır içine desek bulup yapmıcaksın. burda kibrite kürdana laf ediyosun. dalyaprak abimize herif diyosun.
tavsiye istiyosun cevap veriliyo sonra sen suyunu çıkarınca insanlar ti ye alıyor. gayet normal

kral. okyanusa tükürüp seviyesi değişecek mi diye soruyosun. gitarın ne markası ne buna değecek mi bilmiyoruz. git ince maun ağaç bul oy tıkıştır içine desek bulup yapmıcaksın. burda kibrite kürdana laf ediyosun. dalyaprak abimize herif diyosun.
tavsiye istiyosun cevap veriliyo sonra sen suyunu çıkarınca insanlar ti ye alıyor. gayet normal
Mesajlarini siliyor ustelik. Su alintilar dursun burada, ne oldugunu anlayalim. Kendi kendime konusmus olmayayim. Kral camur atmadan giyelim naylonlari 🙂

Geri