İstanbul Gitaristim gruba katılmak ya da grup kurmak istiyorum

Merhabalar, 22 yaşında üniversite öğrencisiyim ve İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Bir gruba dahil olmak veya tanıştığımız birileriyle yeni bir grup kurmak istiyorum. Amacım cover grubu olmak değil, kendi şarkılarımızı gerek tek başımıza gerek grup olarak yazıp, çalışıp, öğrenip gittiği yere kadar gitmek. (Tabi ki cover da yapılır ama ana odağımız bu olmasın istiyorum) Müziği gerçekten tüm kalbiyle seven ve gereken zamanı ayırabilecek, istekli ve yeteneğine güvenen arkadaşlar bana ulaşın 🙂)

Ben lead gitar olup back vokal yapmak istiyorum; solist, bir gitarist daha(solist gitar çalıyosa o da olur), davulcu ve basçı arıyorum. Belki grupta klavye de olabilir. Belki grup elemanlarımızdan back vocal yapabilecek en az bir kişi daha olursa harmoniler de ortaya çıkarabiliriz (Eagles ve Queen'den özendiğim bir şey djjdjd)

Queen, Elton John, Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Pink Floyd, The Rolling Stones, The Doors, Dire Straits, Eagles, Fleetwood Mac, Blue Öyster Cult, Cat Stevens, Metallica, Iron Maiden, Black Sabbath, Deep Purple, Eric Clapton(Cream), Stevie Ray Vaughan, Muddy Waters... aklıma gelen en sevdiğim sanatçılar. Tame Impala da çok çok severim. Türk olarak Barış Manço yu en çok severim, Athena da güzeldir. Marvin Gaye de çok severim. The Weeknd, Lana Del Rey, Lady Gaga; onları da severim. Demek istediğim "sadece şu müzik türünü çalacağız" gibi bi takıntım yok.

Login • Instagram
Bana instagram dan ulaşın belki burayı görmeyebilirim

Geri