Gode

Tam bitti dedik demo ama doyamadık 2 şarkı daha kaydetmeye karar verdik. Hatta bence bu da yetmez ben şu gizli şarkıyı artık kıvança gösteriyim dinletiyim bakalım nediycek. Hişşşşşttt....... Sakın kıvança söylemeyin süpriz olsun.... 🙂

sevgili arkadaslar
surpriz sarkı ile ilgili olumlu goruseriniz cok sevindirici.
ancak sarkının o duzenlemede kalması bence mumkun degil.
Sarkının sozleri ve muzigi guzel ( en azından ben oyle hatırlıyorum ) ama duzenleme yenidedn yapılmalı.
Bu konuda her turlu gorusunuzu bekliyorum.

Why are you ...... the neighbor's.....................?

Merhaba sevgili Sürgün!
uzun süredirt forumda yoktum mehmetcan abim de yokluğumu farketmiş. 🙂
sürgün başlığını görünce çok mutlu oldum ama içeriğini okuyunca inanlımaz hüzünlendim. 🙁
konu sürgün, ruin değil ama bir kaç şey söylemek istedim:
RUIN inanılmaz bir yerdi, ev gibiydi, yani paramız olmadığında soğuk günlerde gider oturur çayımızı içerdik, paramız olduğunda biramızı alır içedik beraber orda. keşke bitmese bu hikaye ama caner abimi anlıyorum, haklı sebepleri var. ama cidden güzel günlerdi. yanılmıyorsam ilk müşteriydik biz, buz gibiydi içerisi, ikinci gün de hücum kayıt yapmışıtınız bize, çok kaliteliydi hücum kayıt için, daha bilgisayar falan yoktu. sonra if'te kosner vermeye kalktığımızda hep birlkite taşımıştık her şeyi, geri getirmiştik falan. daha bir sürü şey. zoom505lerden o amfilere ve ücretine kadar, dostluktan desteklere kadar ankaranın en iyi stüdyosuydu. off cumartesi 7-8de biz ne yapacağız bundan sonra?
hüzünlendim.
Sürgüne gelince dinlediğim kadarıyla çok sağlam bir grup. vokalleriyle birlkite hiç dinlemedim ama vokalistinizin ne kadar iyi olduğunu biliyorum sonuçta. Sürgün=Ruin benim için, bir gün R&B ya da Latin yapsanız bile bir numaralı destekçiniz olurum, arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim hem de, başarılar 🙂

Sevgili UMUT;

RUIN olarak ilk sizinle tanıştık o nedenle bizim için çok ayrı bir yeriniz var....
SÜRGÜN olarak ise inan bizde çalışacak yer arıyacağız 🙂 çok enteresn bir durum kendimi tuhaf hissediyorum.... Biraraya geldiğimiz de konuşalım sizede uygun zamanı konuşalım ve nerede çalışacağımıza karar verir ard arda saatlere randevu alıp kardeş kardeş gidip geliriz....
Böylelikle bağımız kopmaz derim ben 🙂

Boş vaktiniz olunca kap Diğerleini gel eğlenelim..... :lol

Arkadaşlar önce şu 3 yeni şarkının yarın gece Davul kayıtlarını bitirelim ondan sonra eğlenceye dönücez. Ama artık cidden AKUMA Vs. Adon Rüyalarıma giriyor......

"rekor bi sürede iki davul kaydedildi.Caner ve Kıvanç'ı başarılarından dolayı kutluyorum.Demo dendi ama albüm gibi olucak herhalde.Hay maşallah."

Evet!!
Yeni kayıtlardan bir tanesi de yepyeni bir parcaya ait.

Bu arada KVK (kara vicdanlı katili) adlı şarkı yeni hit olacak sanırım.... Bekleyin az kaldı... Demo bitr bitmez WEB sitemiz de yayınlanacak 🙂

KVKnın gitar kayıtlarının %70 i bugun bitti hayırlısıyla. Ayrın da kısmet lursa baslar da bitecek.
Sitemizin adı www.boyledahaiyi.com ( surgun.com ve .net alındıgı icin )ama henuz icindee hicbirsey yok, under construcion bile yok.

ama yajkında dolacak o da insallah.
DESTEginizi ESİRGEMEyiN!!!!

Evet. Bugun de yaptıgımız kayıtların bir kısmının anlasılamayan bir nedenden silinmesinin buruklugu ile ayrıldık studyodan. Ama moraller gecic olarak bozuldu. Cunku yarın yenidee yapılacakar tabiri caizse aslanlar gibi. Studyonun Son haftasına girildi bu arada hatırlatayım dedim......

"Neyi sildiniz ulan?İyiki gelmedik ha!"
COk onemli biryey degil. Son yapılan sarkının gitarlarının bir bolumu. Yarın aslanlar gibi bir dah kaydedilecek insallah. Kimse endiselnemesin yani. Umarız bu zorl kayıt gununde sizleri de aramızda goruruz. Ozellikle de chronos kardesimizi...

KayıtLAr bitiyor bitmesinede VOKALİSTİMİZ BUÐRA açıkcası zaman ayırmakta güçlük çekiyor bda beni ve kıvançı bir hayli endişelendiriyor... Herneyse sonuçta "0" Maliyetli bir demo için piyasadaki bir çok grubun demosundan daha nitelikli ve özgün bir sound a sahip olduk tamamen kendi çabamız ve deneyimimiz oldu bu demo. İnanıyorum ki bize çok yol açıcaktır...

Çok güzel oluyor gerçekten.Ama gelin görün ki sevgili Buğra'ya kaldı herşey.Ona da güveniyorum,iyi bir ,iş çıkaracağını umuyorum.Hadi hayırlısı.

Geri