green

sorun

Mekanda canlı müzikle ilgili bir sorun vardı sanırım. Bize bu cumartesi kapatma aldık dediler gitmedik bizde. Cumartesi için bir kapatmaları vardı yani 🙁 Banttan yayına devam... Bu cumartesi bir aksilik olmaz inşallah, tam işler oturuyor derken....

bizize pensıl demek içimde kalacaktı valla 🙂 cumartesi için bir kapatmaları vardı diyince bana başka bir şey çağrıştırdı ama olsun içim fesat şu sıra malum sınavlar, ödevler derdine girme vakti benim için 🙂 yepyeni şarkıları yapmaya devam edebilmek için gerekli akıl sağlığını kaybetmeden atlatabilirim umarım şu dönemi... sanırım 2-3 şarkı daha playlist'e girme çabasında şu sıra 🙂 görüşürüz tez vakitte, ferhat kardeşimin de dediği gibi bir aksilik olmazsa cumartesi de :dans

Ferhat fungu forumda yazdığına katılıyorum kesinlikle seyirciler belirliyo herşeyi ve kimse de salak değil.biziz'in bitmesine üzüldüm ama gölge'de dinleriz gelip bilahare🙂 Desteğin için de çok teşekkür ederim🙂

teşekkür

hanzo ve ekulak, tekrar sağolun arkadaşlar. samimi ve olumlu düşünceleriniz bizi sevindiriyor.

bu arada gölge'de üstüste iki gün çalmak pek olmadı bence ama haftaya yokuz malesef. cuma solistimiz batu tatilde, ve fakat haftaya çarşamba (11.ağustos) manhattan'dayız gene. bekleriz efenm.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ara

Sevgili dostlar, arkadaşlar ve müdavimler.. 29 Eylül sabahı oğlum Alp Şahin'i kucağıma almak üzere Güven hastanesinde bulunacağım. Yani baba oluyorum. Dokuz aylık bekleyiş sona erip elemanı kucağa alınca bir süre onunla vakit geçirmek adına izine ayrılacağım.

Bu cuma (24 Eylül 2004) iki haftalık ara için son programımızı yapacağız. Sonra iki hafta Gölge programımız olmayacak. Ama iki haftalık aradan sonra yeni parçalarla ve dinlenmiş olarak karşınızda olacağız. Bu cuma bizi yanlız bırakmayıp kısa tatilimiz öncesi desteğinizi esirgemeyiniz. Yeni parçaları zaten duymaya başladınız. Umarız sevilmiştir. Daha devamı gelecek olan yeni bir seri seçilip provalarına başlandı. Bu seriyle repertuvarımız yeni sezon için yeni şeklini alacak. Bak ya gene kendimi unutup işime döndüm, kaptırdım yazıyorum. 🙂

Bana ne abi yeni parçadan filan, ben baba oluyom. Gidip oğluma bakacam evimde, onbeş gün mesut bahtiyar aile saadeti yaşıcam. Hadi eyvallah 😀

dönüş

Evet arkadaşlar, oğlum Alp Şahin an itibariyle 12 günlük oldu. Kendisi sağlıklı ve sıhhatli (maşallah deyin). Gece nöbetlerimiz itinayla sürüyor, onun dışında bir sıkıntımız olmadığı netleşti. Dolayısıyla bu cuma Gölge programımıza tekrar dönüyoruz. Geçen haftalarda bizi idare eden Cadı Tahtası'na, Vedat'a ve Gölge'ye teşekkür ederiz. Prova şansımız olmadı sayemde ama sahneyi, dinleyiciyi ve müzik yapmayı özlemiş şekilde dönüyoruz. Kısa tatil bize yaradı, bir gaz gelicez yani.

Tebrik mesajları ve mailleri için herkese toplu teşekkürler. Cuma görüşmek üzere...

hilal anneye, alp bebeğe ve ferhat babaya bol bol güzellikler diliyoruz hepimiz. umarım yuvanız sizler kadar güzel günler sunar üçünüze de 🙂

sevgiler

teşekkür ve haber

ekulak ve levent tekrar teşekkürler abiler. bu arada taze haber vereyim dedim: biz bu perşembe de gölge'deyiz. üstüste iki gün çalmak hoşuma gitmiyor ama bu sefer keyifliyim.. iki hafta çalmamanın acısı çıkacak işte. şahsen haftaiçi müşterisini daha çok seviyom ben zaten..

neyse hadi görüşen...

ferhat dostum çok çok tebrik ederim dünyadaki en güzel şey başınıza gelmiş 🙂 mutlu ve güzel günlerin sizlerle olmasını diliyorum ve alp bebeğin de harika bir müzisyen olmasını ;-)
darısı bizlerin başına

jelly

teşekkür ederim jelly kardeşim, saol. alp'in (bizim oğlan) müzisyen olacağı kesin abisi. herif daha beş aylıkken ana karnında peter gabriel istanbul konserine gitti. evde sürekli jazz dinler zati. baterist olsun isterim, ben çalamadım o çalsın. baterist deyince:

egemen'e bol selam, muhtemelen haberi yoktur bizim veletten. söylersen sevinirim. vakit bulursa bu perşembe veya cuma gölge'ye gelsin görüşelim derim. e, malum babalık görevimi ifa ettiğimden geceleri çıkıp takılamıyorum şu sıralar. yoksa pazartesi gelip sizi dinlemeyi çok isterim. müziğinizi ve egemen'i çok özledim gerçekten. ego iyi adam, sağlam bateristtir. trampete kodumu oturtur walla 😉 . birde prodigi çalarken hasta oluyom adama. kulaklıktan ses az geliyorsa bir yandan duymaya çalışıp bir yandanda power çalması manyak bişi.

tekrar saol, tekrar selamlar...

Geri