Gripin'

birolnamoğlu demiş ki:
s_hifty demiş ki:
durma diye bir şarkılarını dinledim sözleri hoşuma gitti şarkı fena değil klavye çok güzrel olmuş vokal bazı yerlerde çok tatlı söylüyor ama sadece albüm çıkardıkları için türkrock a ait oldujklarını düşünmüyorum bence amatör bir grupsunuz hala ama çok iyisiniz ama bence bu işler bu kadar basit değil yani sevgiler
Neyse..Asil onemli konuyu atladim..Benim bildigim kadarı ile 'durma' diye bir şarkımız yok..Çocuklar beni hipnotize edip söyletmiş ve bugune kadar saklamış olabilirler..🙂

Şakası bir yana 'durma' kimindir,merak ettim..öğrenip benimle paylaşırsan sevinirim.

Herkese saygılar,sevgiler...
Sanırım arkadaş "boşver" den bahsetmiş...Ya da sizin için bu yorumu "durma" için yapmış...😉 Saygılar...

eheueh kusura bakmayuın evet boşver den bahsediyordum bu amatör olma olmama olayınıda aslında sizin değilde dinleyicilerinizin yorumundan dolayı yaptım ama o yazıyı yazdığım durumda pek uygun değildim ama genede yazmak istedim işte boşver i bir internet sitesinden indirdim korsan a karşıyım özelliklede türk gruplarının korsanına özellikle boşver şarkınızı dinledim pek çok defa beğendim en kısa zamandada albümü alıcam o zaman daha iyi bir eleştiri yaparım özellikle metropolis e yapılmış haksızlıktan sonra(albüm pek tanıtılamadı ve piyasada yokşu anda burdan ada müziğe sevgiler) sizin grupların çıkması beni sevindiriyor 🙂 yazımda yanlış anlaşılan birşey yoktur sanırım hepinize sevgiler bundan sonra bu forumu devamlı takip edicem 🙂

sero87 demiş ki:
gripini acayip beyendimde 4. şarkıda bir kızın sesi geliyo o kız kim sesi çok güzel acayip merak ediyorum

sanırım burda bahsi gecen sarkı albumun 5. sarkısı .. "Üç".

gripin'e bu şarkıda Vega'dan Deniz Özbey eşlik ediyor .

son bir rica ...
orjinal album alınız ve aldırınız .. kitapçık okuyunuz 😆

hatta yanında mvö + direc-t + manga + KURBAN + vega + şebo olan bi konser olsun
(hiç abarttı fln demeyin-biiyorm abarttm çünkü 😀-ama napalım,istekler böyle 😉 )

ANKARA'ya bekliyoruz en kısa zaman da.
Bu arada Albüm bütünüyle süper elinize, ağzınıza, yüreğinize sağlık.

Yeni melekte Harder To Breathe' ı çalmıştınız, çok güzel performanstı
Başarılar...

Hayat mark etti üstelik zar tutarak yine
Bense sıkıldım hep yek atmaktan kadere

ya elalemde silicem gelmişi geçmişi dio yaa ben hep onu s.k.cem anlıom yaa hatta ilk dinlediğimde öle anlamıştım aa ne dio bu dediydim kaset kapağına koştuydum silecemmiş dio ama öle duyulmuo işte bu kadar diyesim geldi öle..

bence süper grup özellikle bi şey dikkatimi cekti gruptakı bütün eleanlaren az bir şarkıda sözyada müzik yapmış bu güzel bişey ban çok az grupta bunu gördüm...
bende bi şey istiyorum vega-gripin-direc-t-kurban-murat çelik-pi adanada konser versin güneş batıdan doğsa anca böyle bişey olur herhalde.....

bir adım daha atma üstünde o farklı kokuyla...

birolnamoğlu demiş ki:
tamambocegi demiş ki:
hoba izmitliler artıo kesinlikle izmite gelmeliler canlı izlemek istediğim gruplar arasında gripin başı çekio direc-t le gelseler

Gelelim..Manga yi da alalim,direc t i de alalim..cumleten..
ruyamda gorsem inanmam keske ole bisi olsa....ole bisi olsun 40 gun 40 gece devam etsin 🙂
not🙁izmitte)
az once ilk defa karşmasın kimseler bize nin clipini netten izledim goruntu kalitesi pek iyi deildi gerci ama sectiginiz mekan gercekten guzel sarkı biraaz deyisiklige ugramıs sanırım guzel olmus kukla olayıda gercekten iyi olmus..

Geri