Gripin'

puhahah bende o listeyi izleyince yarıldım ardarda bikaçtane arabesk sonra gripin sonra yine arabesk izleyince yarıldım cidden 😀

bu arada boşver,hayat mars etti,karışmasın kimseler bide üç favori şarkılarımdır d üçün yeri ayrı 😀

sen hiç yalnız kalmadın mı kalbalığın içinde derdine derman aramadın mı şişelerin dibindee..

hillia demiş ki:
Arkadaşlar;
GRGDN ve Sony BMG işbirliği ile hazırlanan " hikayeler anlatıldı 2.baskı" ismiyle piyasaya tekrar sunuluyor. CD'de yepyeni 2 şarkının, ilk albümdeki 8 şarkının akustik versiyonları ve konser kayıtlarının bulunduğu ikinci bir cd mevcut.
Duyurulur..

bu neydi şimdi!albüm çıkalı kaç devran döndü be!

albümü alalı iki hafta kadar oldu.daha önceden takip etmediğim için kapağı açtığımda iki cd çıkınca şaşırdım(gözü kapalı aldığım için arkasına da bakmamıştım,girdim-aldım-çıktım),"2. baskı" denmesinin sebebi bu olsa gerek 🙂

albümü edinmeden önce birkaç parçasını dinlemiş ve beğenmiştim,albümün tamamını da dinleyince iyi mest oldum!!!çok sevdim bu grubu.vokalin sesi gerçekten kulak okşuyor.

ama ben en çok gitar riff ve tonlarına taktım.gitarlarda drive kullanılmaması,parçaların sert ve kulak tırmalayıcı olmasının önüne geçmiş ki bu haliyle son derece güzel olmuş.
bu zaman kadar ne bir konser performansını ne de klibini izlemediğim için soruyorum:gitarist telecaster kullanıyor,değil mi?

saygılar&sevgiler...

ilk izlediğimde de aklımda büyük yer etmişti, hala da etkiliyor; sonlarına doğru arabanın arkasındaki yaşlanmış insan görüntüsü tüyleri diken diken ediyor! anlatmaya çalışılan duygu bu muydu, yoksa ben mi daha derinleştiriyorum manasını, bilmiyorum ama tesadüfi bile olsa olması gereken bir tesadüfmüş!
bence bu, parçayla uyuşabilen gelmiş geçmiş çok az sayıdaki güzel kliplerden bir tanesi!

ya çok seviyorum bu gripini daha geçende dinledim hastası oldum walla hele şu boşver i abartısız 10 kez üst üste dinlemişimdir çok güzel dinlenmesi gereken bi albüm bence

unrealistic-teo demiş ki:
birolnamoğlu demiş ki:
Yarın Babylon'da değişik bir şeyler deneyeceğiz.
Umarım beceririz.Bekleriz..

Ya üff ankaraya gelin içim gidio bööle ist.te konserleri duydukca :?

hele böyle farklı şeyler olunca tam kötü oluyo insan.. kemanlar neyler falan baya bi değişik olucak sanırım hakkaten.. kaçırmama şansım olsaydı keşke.. neyse bakalım baya güzel olucak bence🙂

valla albüm çok güzel...ama biseyi söylemeden edemeyecegim albüm bastan sona araliksiz dinledigim zaman sanki sadece 2-3 parca dinlemis gibi oluyorum, parçalar birbirine çok benziyor.Biraz daha degisik tarzda sarkilardan olussaymis daha güzel olmazmiydi :roll: ?

ecem_fb demiş ki:
valla albüm çok güzel...ama biseyi söylemeden edemeyecegim albüm bastan sona araliksiz dinledigim zaman sanki sadece 2-3 parca dinlemis gibi oluyorum, parçalar birbirine çok benziyor.Biraz daha degisik tarzda sarkilardan olussaymis daha güzel olmazmiydi :roll: ?
ben de hemfikirim,şarkılar çok güzel ama birbirine de benzemiyor değil.tabii ki bu grubun kararıdır,saygı duyarım ama "biraz değişiklik de fena olmaz" derim ben.
sevgiler...

Geri