Haluk Levent

merak etme açıyorum ama nedense hiç eleşirel bir yönde bişey göremiyorum. doğru yapılması gerekenleri neden diye sorguladığım zaman atmış veya sallamış oluyorum değilmi? söz vermişte yapmış amanda aman:=)) nerde corch bush parçasının klibi nerde resmi site nerde yabancı dergisi nerde bilmem bilmem neler... bilipte algılayamamak ne kadar kötü bişey yaws!:=))

biz yalan söylüyor demedik! verilen sözler neden tutulmuyor diye sorgulamaya çalışıyoruz bazı şeyleri! o yapılcak bu yapılcak şu yapılcak... eee nerde hani? laf ağızdan çıkıyorsa yapılması gerekir. ama söylediği hiçbişey gerçekleşmedi! onca haber yazıldı çizildi hani nerede?? hayatı çizgi roman olucakmış... alla ala. güya bide geçen sene haziran temmuz ayında çıkcaktı??? ben böyle bir habere karşılık hani nerde deyip sorguladığımda kötü oluyorsam varsın olim boşver!!! önemli olan sorgulayabilmektir. taparcasına o insanın her şeyini kabul etmek çok yanlıştır!

Corc bush parçasının klibinin neden çekilmediğini açıkladım ama senin algılamaların farklı heralde.Resmi site söz konusu bile değil bildiğin her zamanki 5 yıllık halukweb.Eğer haluklevent.com un tekrar halukweb e yönlendirildiğini soruyorsan bu Haluk un problemi değil halukwebin problemi,yabancı dergisi diyorsun siteden onu zamanında abonelik ile alıyordun vardı öyle bir durum ama şu anı sorarsan bir bilgim yok.Sen yaptğın tek şey sevmediğin bir ardamı saçma sapan eleştirmek seninle tatlı dille konuştum anlamadın astın sen sınırını..

o yapılacak bu yapılacak şu yapılacak diye saçma sapan şeylerde yazma bu forumda açık açık durumu yaz..

Ahmet veli ye böyle böyle dedi onu vuralım oyununu oynuyorsun sen. Bir söyle bakalım başta ne dedi niye dedi sonra ne yaptı ya da yapmadı..Sen sadece binlerce sözü var tutmadı diyorsun sen karıncayı insan yapıyorsun saçmalıyorsun! Tek başına burada istediğin kadar sallaya dur ama emin ol sadece sana çarpar.Anlayışlı sandım seni açıkladım durumu ama nerdee laf bir taraftan girmiş diğer taraftan çıkmış diyecem ama sana hiç birşey girmemiş.Klavye elinin altında yaz sen istediğini.Herşey aslında smileyinden belli oluyorda ben neyse demiştim ama yanlış yapmışım işte.Şimdi yaz yazacağını belki biri sana inanır.

klibin neden çekilmediğini tekrar açıklarsan sevinirim, sanırım gözümden kaçmış. ki benim bildiğim rtükün bu tür bişeye izin vermediği... hatta çekilmiş olup yayınlanmamış. bide ırak ta çekimi olcaktı ama:=)) kapı gibi siten var madem internetten ver klibi zorsunmanın manası neki? yazık değil mi o emeğe harcanan masrafa zamana...

söz konusu değil madem resmi site neden açılcak diye bi ton haber yazıldı çizildi! halukweb olalı 5 yıl olmadı ki 5 yıl diyon:=)) zaten site açılamadıki yönlendirme olsun. yönlendirme yaparak güya insanlar aldatıldı!!! ki sözde 18.000 $ para vererek resmi sitesinin isim hakkını almıştı ama... açamaz ölsede isim hakkı kendinde olmadığı için açamaz!

zamanında abonelik ile mi alıyordun! ya varya bu yazını okuyunca gülmekten çatladım beah doğrusu:=))) halada haline acıyıp gülüyorum... okadar çok görüpte bile bile yanlış yazmak ne kadar acı vericidir! dergi yoktu ki abonelikle satışa verilsin!!! öle bişey olmadı. sadece güya çıkmadan önce reklam verilip insanlar yine aldatmacaya getirildi böyle bişey yapıcaz diye ama aslı astarı çıkmadı! bununla ilgili bütün yazı materyalleri bende mevcut hatta girip forum siteme bakabilirsin! şuan için peki neden bir bilgin yok:=)) zaten olmayan bir şey üzerine bilgi edinmek saçmadır açıkcası!

açık açık yazıyoruz işte. daha nasıl açıklık bekliyorsun?

ister inanır ister inanmaz! herkesin fikri görüşüdür düşüncesidir. ben sadece dile getiriyorum o kadar! ama göre göre de doğruyu yanlışı ayırt edemeyip saçma bilgiler vermek mantıksız. dediklerinin tamamı hakkında bilgin olmadığı bes belliki böyle yazabiliyorsun işte:=)) nedim sorgulayamıyorsan ve yanlışı yanlıştır diyemiyorsan bu senin problemin!

Senin anlattıklarının hepsi sitenin problemi senin Haluk tan çok site ile problemin var heralde.Artık site ile ilgili ne gibi bir acın varsa burada öfkeni sayfalara sığdıramıyorsun 😀😀Ne olmuşsa iyi olmuş.Dergi konusununda şu abonelik olayını ben okudumda söylüyorum hatta soruşturmuştumda bizim burada.Ama ne kadar doğruydu bilemem ben okuduklarımı yazıyorum.

Aç Pencereni albümünde 6 adet klip çekilecekti
şarkılar belirlendi 3 ü bitti sonra ortaya bir ara albüm söz konusu geldi bu Annemin türküleriydi Haluk hep bunu istemişti ve "baba bizi okula gönder" kampanyasına yardımcı olması için hızlı bir çalışmadan geçerek albümü oluşturdu böylece geride kalan 3 klip iptal olmak zorunda kaldı peki bu büyük bir yalan bir kompo mu? hayır sadece birşeyler uğruna sözünden vazmeçmesi çok mu kötü oldu ona da hayır derim diye açıklamıştım yukarıda.

Sen bunun üstüne birşeyler daha kendiliğinden yaz çiz ben keldiğimde yeni masallarını okurum stres attırıyor en azından.

sitenin problemi doğrudur... dikkatini çekerim ki site teoman adına yapılmış bir site değil! gidipte teoman dan bilgi alınıp işler yapılmıyor!!! bilgi veren ve ilgilenilen kişi haluk levent tir burada! onun sitesi bir başkasının değil!!!

ne kadar doğruydu bilmem ben... biliceksin ozaman hakkın olan doğruyu bileceksin adam gibi araştıracaksın!!! öle baştan savma iş yapmayacaksın...

ee albüm zaten aç pencerenden önce çıkcaktı... ama çıkamadı! albüm saten hep söz konusuydu! evet yalan!!! her yerde bunu dile getirmeyeceksin haber olarak magazincilere yalanmayacaksın ozaman! sözde tsunami faciasına yardıma amaçlı gitcekti birde ama kampanya değişti hiçbir bilgide verilmedi...

Çıksın artık şu albüm yav🙂 Arkadaş albümünü hala büyük bir keyifle dinliyorum. Bana göre asla eskimeyecek bir albümdür; Türk rockının en önemli köşe taşlarından biridir arkadaş. Aynı ikili inanıyorum ki 10 yıl sonra yine güzel bir iş çıkarmıştır. Merakla ve heyecanla bekliyorum.

CILGIN_MAX asonuna kadar katılıyorum, Türk rockının en önemli köşe taşlarından biridir HALUK LEVENT,sözleri,müziği hayata anlam katıyor...sonuna kadar destekliyeceğim biri..verdiği sözleri tutmuş yada tutmamış okadarda ilgilendirmiyor aslında beni,yani biz her dinlediğimiz şarkıcıyı aa bu adam(kadın)acaba verdiği sözleri tuttumu,iyi birimi kötü birimi diye düşünmüyoruz zaten düşüncek olsak ona göre dinliycek olsak oooo derim ben....süper sözlerle süper müziğin buluşma noktası=>HALUK LEVENT..😉

albüm 27 sinde çıkcak deniyordu acaba ne oldu? 🙂 🙂 neyse bakalım...

bide serdar öztop açısından şunu demek istiyorum; bir insan tükürdüğü tükürüğü nasıl yalayabiliyor doğrusu anlayamadım. ilginç 🙂 o kadar laf etti zamanında kesinlikle çalmam diyerekten laflar etti ama boşuna etmiş!

ernestoche demiş ki:
penaber demiş ki:
serdar öztop açısından şunu demek istiyorum; bir insan tükürdüğü tükürüğü nasıl yalayabiliyor doğrusu anlayamadım. ilginç 🙂 o kadar laf etti zamanında kesinlikle çalmam diyerekten laflar etti ama boşuna etmiş!

Para diyorum başka bir şey demiyorum
sonuçta bu müzik piyasası adam para kazanıyor elbette calar sende olsan aynını yapardın...

para kazanmasına bişey diyen yok. elbetteki ihtiyaçlarımızı para karşılığında vererek karşılıyoruz. demek istediğimiz olay başka...

hl daha önceden aç pencereni albümü için serdarla çalacam diye ortalıkta dolana dolana bunu söyledi. hatta güya sözde metropol şehirlerdeki konserleri içinde 12 konserlik sözleşme yaptığını söyledi. ama serdar öztop çıkıp açıklamalar yaptı ve böyle birşey olmadığını dile getirerek hl yi yalanladı ve kendini temize çıkardı. söylemlerinde de hl ile hiçbir zaman çalışmayacağını dile getirdi ve daha birçok şey... çalacaksın madem neden söylüyosun kardeşim? tamam yalanı doğrulayabilirsin kendi açından sadece, eywallah. ama sonrasında söyleyipte tükürdüğü tükürüğü niye yalıyor...

zaten dinlediğimiz kadarıyla albümdeki bazı parçaları serdarın varlığı belli oluyor... albümde adını hissettirecektir.

umarız isteyerek yapmıştır ve konserlerde de çıkar!

Afisbanner.jpg

Online bilet için :

http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=GDON1

...ALBÜMLERİN ANALİZİ...

Herkes Haluk Levent i üzerine çekmeye çalışıyor albümü kendi istediği gibi yaptıracağını sanıyor...Hem de en sevdiği parçaları ya Salıncaklar ya da Zor aşk gibi şarkılarken.

Peki Halukweb neden bu kadar çok eleştiriyor biliyor musunuz ?Çünkü onlar bu işin Bir Erkeğin Günlüğü(B.E.G)nden sonraki kötü gidişin devam etmesinden korkuyor…B.E.G albümünün hangi şarkıları Haluk Levent bir bakalım..(Sen Gidince,Ben Ölmeden,Dağlara küstüm ve az çok Yalan kendini bu albümde bu kadar göstermiş.);Şimdi ise Türkiye Turnesi 2003 bu albim Haluk Levent in bu baskıdan bir nefes almak istiyorum dediği bir albüm (“bence” gibi şeyler kullanmıyorum bu böyledir..Başka görüş kabul etmiyorum yani 😀)Tek başımıza,Dert olur gibi iki güzel şarkıyı da içinde barındırıyor diğerleri favori zaten.Olması gereken bir albümüydü ? Evet..sanki Haluk burada joker hakkını kullandı…İyi de yaptı.
;Şimdi Haluk Levent in söz ettirmem dediği albüme Aç Pencereni ye girdik en hit Dönmen Lazım ama değişime uğrayan bir şarkı sertken hafifledi herkes şaşırdı yine şirket işidir..Hafif şarkılar da heralde Haluk pes bu kadar olmaz artık dedi klip versionunda düzenledi güzel oldu diğer şarkılar da popüler şarkılar diyemeden geçemiyorum. Corc bush u geçersek..Bana göre orta bir albüm solo yönünden çok zayıf gitaristi hiç sevmedim.Haluk böyle bir albümü kendine yakıştırıyor ise değiştiğini kabul ediyor demektir ve bir daha Arkadaş albümünü göremeyeceğiz yani, ya da bir Ayrılık….;Annemin Türküleri albüm iyi ya da kötü her şeyi geçtim albüm bir kere sert.. Çok güzel parçalardan seçilmiş güzel bir albüm türkü ve Haluk süper ama artık bu kadar cover yeter.. gitarist yönünden hiç iyimser bakmıyorum…

Şimdi dikkat ettiyseniz ya da bazılarının dediği gibi Aç P. Albümü gibi olacak bu albüm kimi leri solosu olmayan bir albüm olduğunu söylüyor..Şunu diyorum solosu olmayan albümün RUHU YOK demektir.Bu benim kuramım..Ve eğer solo yoksa neden Serdar Öztop ?Sonra Haluk neden bağırmıyor müzik sertliğinden ayrı bir durum Haluk un da sesinin sert olmasını istiyorum ya da genel kemikleşmiş dinleyicilere bakılırsa çoğunluğu bunu fark edecektir...Örneğin 😀önmen Lazım dediğimiz en hiç parça sanki konuşuyormuş gibi söylendi diye bir lafta çıktı..Bağır yaa 😀 sıkıyorsa desinler öyle bir daha…Sözler konusunda bir şey demiyorum tabi akşamlar nerelerdesin bir gece vakti gibi parçalardan sonra cesaretin ustadır gibi parçalar çok abes kaçıyor… Bu da bir yanlış benim eleştiremediğim sustuğum pustuğum albümler Kral Çıplak a kadar arkadaş yani ses çıkartamıyorum o albümleri çıkardığı için tebrik ediyorum helal olsun..Ama asıl memnuniyet geçmiş değil gelecektir..Dinleyicilerini memnun et Haluk abi eğer bizi memnun etmezsen kimi edeceksin..İlk olduğun gibi ol Haluk abi bu dinleyicilerine kulak ver biz seni böyle istiyoruz…KÖTÜ GİDİŞE DUR…Yaşasın;Yine Ayrılık, Arkadaş, Bir gece vakti, Mektup ,Yollarda, Kral Çıplak, www.Leyla.com

Bu Yazımı Halukweb te açtım..Buraya da kopyalama gereği duydum...Düşüncelerinizi bekliyorum ama Haluk Levent i takip eden insanlar yorum yapsın..

http://www.hemenpaylas.com/download/1599415/haluklevent.zip.html

aç pencereni albümü çıkmadan önce ist. da halukweb üyeleri ile yapmış olduğu söyleşiden albümle ilgili bilgiler... ama tamamıyla aslı astarı olmayan albüm bilgileri verdi göz göre göre gözümüzün içine baka baka yalan söyledi! ve halen aynı tattikle çıkcak olan albümüde yılan hikayesine dönüştürdü resmen! knouşmayı dinleyin bakalım neler neler duyacaksınız! kulaklarınıza inanamazsınız... YALANSIN ADAMIM! hayatın yalan ya...