Hangi elektro gitarı almalıyım?

Merhaba uzun zamandır elektro gitar çalıyorum. Artık yeni gitara geçme vakti geldi. Bütçem 20.000 önerebileceğiniz gitar modeli varmıdır. Ek olarakta 10.000 Tlyede amfi almayı düşünüyorum gene önerirseniz sevinirim. Çalacağım ve dinlediğim gruplar. Queen
AC/DC
Metallica
KISS
Mötley Crüe
Guns N's Roses
Black Sabbath
Deep Purple
Motörhead
Aerosmith
Eagles
Journey
Scorpions
Led Zeppelin
Iron Maiden
Bu grupların şarkılarını çalabileceğim bir gitar önerirseniz sevinirim.

Kayıt yapmak, video hazırlamak vs için soruyorsan ses kartı alınabilir, ama normal günlük çalım için bence her zaman anfi.
Bir de hali hazırda kullandığın gitar nedir ona göre de yeni gitar tavsiyesinde bulunabiliriz?

Merhaba uzun zamandır elektro gitar çalıyorum. Artık yeni gitara geçme vakti geldi. Bütçem 20.000 önerebileceğiniz gitar modeli varmıdır. Ek olarakta 10.000 Tlyede amfi almayı düşünüyorum gene önerirseniz sevinirim. Çalacağım ve dinlediğim gruplar. Queen
AC/DC
Metallica
KISS
Mötley Crüe
Guns N's Roses
Black Sabbath
Deep Purple
Motörhead
Aerosmith
Eagles
Journey
Scorpions
Led Zeppelin
Iron Maiden
Bu grupların şarkılarını çalabileceğim bir gitar önerirseniz
Üzgünüm genç bu grupların şarkılarını çalabileceğin bir gitar yok (!)

Gerçi haklısınız. 1 haftadır ağzından ses çıkararak air gitar çalıyor olabilir.

Adam tüm rock alemini yazmıș bunları çalacağım diyor. Gerçi Pink Floyd yok. Onu sevmiyor herhalde. Pink Floyd isteseydi öneri yapardım. Diğerlerine göre bilmiyorum.
Hocam ben daha çok şeye takıldım hiç yerli grup yok ayıptır yaw insan hiç mi Barış Manço Domates Biber Patlıcan çalmak istemez. Bu kuşak harbi bozmuş KISS çalmak istiyor ama Barış Manço'ya gelince yüzü düşüyor. Neyse güzel yerli bir grup önereyim de ufkunuz açılsın eyyy KISS çalmak isteyen gençler.

Geri