Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Dark_Fate demiş ki:
Yeni rgt 42 lerde (Yani rengi IPT olanlarda) Egde pro 3 var. Eskilerde egde pro 2 var. Ben bu aleti denedim, gercekten klavyesi bana da rahat geldi. Neck-thru ve maun gevde olması cok iyi özellik. Bu özellikten dolayı cok ağır olduğunu söylüyolar, ama inanın bana rg1570 daha ağır geldi rgt 42 den 😀 belki yeni olanları hafifletmişlerdir 😀 Benim tavsiyem de o gitarlar arasından rgt42
renk olarakta beyaz olanı öneriyorum , siyahı güzel değil 😀

masterofpuppets arkadaşla uzun tartışmalar sonucu pgm301 de karar kıldık bu da demek oluyor ki biraz daha çalışmam gerekecek bu süre içinde beyaz renge alışmam lazım bir türlü sevemedim şu rengi gitarda ama hala aklımın bir köşesinde rgt42 duruyor hele bir parayı denkleştirelim de gerisi daha kolay, saolun arkadaşlar tavsiyeler için.

Blackened85 demiş ki:
masterofpuppets arkadaşla uzun tartışmalar sonucu pgm301 de karar kıldık bu da demek oluyor ki biraz daha çalışmam gerekecek bu süre içinde beyaz renge alışmam lazım bir türlü sevemedim şu rengi gitarda ama hala aklımın bir köşesinde rgt42 duruyor hele bir parayı denkleştirelim de gerisi daha kolay, saolun arkadaşlar tavsiyeler için.

yav beyaz gitar gibisi varmı yav , en güzel renk bence , siyah bi pgm düşünemiyorum ıyyk , tüylerimden diken diken oldum. 😀

halilpazarlama demiş ki:
Blackened85 demiş ki:

yav beyaz gitar gibisi varmı yav , en güzel renk bence , siyah bi pgm düşünemiyorum ıyyk , tüylerimden diken diken oldum. 😀

Bence siyahı güzel durur. 😀

http://www.youtube.com/watch?v=7KI_fXhyEt0

bu vidyodaki paul gilbertin elindeki lacivert gibi bişey tam siyah değil ama güzel bence 😀

Yahu bende zaten siyah demedim ki 😀 işıktan dolayı bazen siyah gözüküyo. Yani siyahını düşünemiyorum demişsinya hani belki lacivert rengi görünce siyahı kafanda canlanır diye o linki vermiştim ki zaten sende varmış 😆

Dark_Fate demiş ki:
Yahu bende zaten siyah demedim ki 😀 işıktan dolayı bazen siyah gözüküyo. Yani siyahını düşünemiyorum demişsinya hani belki lacivert rengi görünce siyahı kafanda canlanır diye o linki vermiştim ki zaten sende varmış 😆
Abi rengi farketmez , pgm olsun çamurdan olsun 😀 Oy oy nasılda aldılar elimden kınalı pgm , ühühühü 🙁

halilpazarlama demiş ki:
Dark_Fate demiş ki:
Abi rengi farketmez , pgm olsun çamurdan olsun 😀 Oy oy nasılda aldılar elimden kınalı pgm , ühühühü 🙁

evet daha önceden senin bu olayını bi yerde okumuştum. Gerçekten cok acıklı bi durum ya. Nasılda almışlar onu hemen.

Aslında böyle bi emrah filmi cekilebilir "pgm mem yok benim" 😀

Dark_Fate demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
Dark_Fate demiş ki:

evet daha önceden senin bu olayını bi yerde okumuştum. Gerçekten cok acıklı bi durum ya. Nasılda almışlar onu hemen.

Aslında böyle bi emrah filmi cekilebilir "pgm mem yok benim" 😀

ya hayatta iki şey içimde kalmıştır biri pgmi almaya giderken satıldığını öğrenmek , bide bigün akşamüstü ekmek almaya gitmiştim bakkala girerken teyzenin birine yol verdim , 1 tane ekmek kalmış onuda o aldı gitti , ekmek bulabilmek için 45 dk yürümüştüm , keşke yol vermeseydim demiştim , oda içimde kalmıştır hep 🙁

pgm in body solid değil mi gövdeki siyah desen sadece, boşluk değil? :?

benimde hayatımda tek şey içimde kalmıştır çok sevdiğim bir videodaki blues çalışmasının tablarını bulamamak,burdan kendilerine selamı bir borç bilirim 😀

ayrıca bugün içimde kalan ve pis oturan başka bir olay ise sabahın 8 inde telefon geldi, alo bilmem kim ordamı diye sordu-alakasız bir isim söledi- bende tam sizi arıcaktım burda öyle biri yok bacım dedim,sen misin afacanlık yapan verdi veriştirdi sorasında

abla hazırlıklıymış meğer çok orjinal küfürleri vardı hala atlatamadım :?

Blackened85 demiş ki:
pgm in body solid değil mi gövdeki siyah desen sadece, boşluk değil? :?

benimde hayatımda tek şey içimde kalmıştır çok sevdiğim bir videodaki blues çalışmasının tablarını bulamamak,burdan kendilerine selamı bir borç bilirim 😀

ayrıca bugün içimde kalan ve pis oturan başka bir olay ise sabahın 8 inde telefon geldi, alo bilmem kim ordamı diye sordu-alakasız bir isim söledi- bende tam sizi arıcaktım burda öyle biri yok bacım dedim,sen misin afacanlık yapan verdi veriştirdi sorasında

abla hazırlıklıymış meğer çok orjinal küfürleri vardı hala atlatamadım :?
yav valla kusura bakma, çok müthiş bi proje üzerindeyim yakında göreceksiniz 🙂 çok komik oldu 😀

Geri