Hangi loop pedalını almalıyım

Selamlar takamine elektro akustik gitarım var. Tek gitar akustik sahnede kullanmak için loop pedalı almak istiyorum. Boss rc 1 uygun fiyatlı olduğu için almayı düşünüyorum. Ama onda hafıza sistemi yok. Bir üst modellerinde varmış bu özellik. Sahne öncesi ritim kaydedip sahnede açmak daha avantajlı gibi geldi. Loop stationlarda daha fazla özellik var sizce onları almaya değer mi . Yada bir prosesor alsam içindeki loop özelliği yeterli gelir mi sahnede. Yardımcı olursanız sevinirim

Digitech trio plus bundle, ditto, boss gibi pedalları kullanmış biri olarak sahne için illa looper alacaksam nux loop core deluxe bundle alırdım , ha gördüğüm en kapsamlı pedal digitech trio plus idi ama sahneden çok evde takılmalık bir pedal ki halen kullanıyorum , ya da gtrs w900ün gitarın içinde mooer ge150 prosesörü var içindeki looper mükemmel çıktı birde istediğin davul ritmini de çalabiliyor , nux loop core yerine mooer ge150 tavsiye ederim hem prosesörün olur hemde looperiydi davuluydu içinde var zaten fiyatları da aynı sayılır.

Geri