İstanbul Hard rock grubu davul ve bas arıyor

Düzenli olarak sahne almak ve Classic/Hard Rock, Hard ‘N’ Heavy, Heavy Metal, Grunge ve hatta Türkçe rock gibi farklı türlerin popüler örneklerini tarz kaygısı gütmeden icra etmek isteyen bir vokal ve bir gitar olmak üzere otuzlu yaşlarında iki kişiyiz. Amacımız hızlıca repertuvar kasıp düzenli sahne almak.

Bize ayak uyduracak, tarz kaygısı gütmeden belirttiğimiz tarzlarda geniş bir yelpazede müzik yapmak isteyen, sahne tecrübesi olan, ekipman yönünden bir sorunu olmayan, enstrümanına hakim, provaları aksatmayacak, belirlenen parçaları tek provada çıkarabilecek deneyimli davul ve bas ile ilgilenen yol arkadaşları aramaktayız. Yaş kaygımız bulunmamaktadır.

Her türden sahne için tüm ekipman ve donanımımız mevcut olmakla beraber sahne tecrübemiz de bulunmaktadır. İletişime geçtiğiniz takdirde sizlere fikir vermesi amacıyla birkaç video gönderebiliriz.

Repertuarımızdan örnek bir kaç parça ise aşağıdaki gibidir;

Aerosmith-Dream on
Alice in Chains-Man in the Box
Deep Purple-Smoke On The Water
Bon Jovi-Livin' On A Prayer
AC/DC-Back In Black
Mötley Crüe-Kickstart My Heart
Guns N Roses-Sweet Child O'Mine
Velvet Revolver-Slither
Pearl Jam-Jeremy, Black
Ratm-Killing In the Name On
Metallica-Memory Remains, Enter Sandman
Audioslave-Like a Stone
Muse-Psycho
Kurban -Yine
Pentagram-Bir, Eastland
Bulutsuzluk Özlemi -Yine Düştük Yollara
Red Hot Chili Pappers -Otherside
Neil Young-Rockin' in the Free World
Ozzy Osbourne-Crazy Train
Arctic Monkeys -R U Mine?
Tool -The Pot

Anadolu yakasındaysanız bas çalarım ben sıkıldım evde otur otur. Liste biraz daha kararlı hale getirilebilir belki gerçi.

Şarkıların yarısını falan çalıyorduk zaten biz de 10-15 yıl önce.

Düzenli olarak sahne almak ve Classic/Hard Rock, Hard ‘N’ Heavy, Heavy Metal, Grunge ve hatta Türkçe rock gibi farklı türlerin popüler örneklerini tarz kaygısı gütmeden icra etmek isteyen bir vokal ve bir gitar olmak üzere otuzlu yaşlarında iki kişiyiz. Amacımız hızlıca repertuvar kasıp düzenli sahne almak.

Bize ayak uyduracak, tarz kaygısı gütmeden belirttiğimiz tarzlarda geniş bir yelpazede müzik yapmak isteyen, sahne tecrübesi olan, ekipman yönünden bir sorunu olmayan, enstrümanına hakim, provaları aksatmayacak, belirlenen parçaları tek provada çıkarabilecek deneyimli davul ve bas ile ilgilenen yol arkadaşları aramaktayız. Yaş kaygımız bulunmamaktadır.

Her türden sahne için tüm ekipman ve donanımımız mevcut olmakla beraber sahne tecrübemiz de bulunmaktadır. İletişime geçtiğiniz takdirde sizlere fikir vermesi amacıyla birkaç video gönderebiliriz.

Repertuarımızdan örnek bir kaç parça ise aşağıdaki gibidir;

Aerosmith-Dream on
Alice in Chains-Man in the Box
Deep Purple-Smoke On The Water
Bon Jovi-Livin' On A Prayer
AC/DC-Back In Black
Mötley Crüe-Kickstart My Heart
Guns N Roses-Sweet Child O'Mine
Velvet Revolver-Slither
Pearl Jam-Jeremy, Black
Ratm-Killing In the Name On
Metallica-Memory Remains, Enter Sandman
Audioslave-Like a Stone
Muse-Psycho
Kurban -Yine
Pentagram-Bir, Eastland
Bulutsuzluk Özlemi -Yine Düştük Yollara
Red Hot Chili Pappers -Otherside
Neil Young-Rockin' in the Free World
Ozzy Osbourne-Crazy Train
Arctic Monkeys -R U Mine?
Tool -The Pot
selamlar ben max. kendimi; inancli, kisisel-farkindaligi olan ve heran disiplinli sekilde performans veren bir birey olarak tanimlayabilirim. 21 yasimdayim, turkiye istanbulda dogdum buyudum yasiyorum. 1 yasimdan beri bateri enstrumani ile yasiyorum diyebilirim. bagetlerim butungun hergun ellerimdedir. vizyonum; kendim olmak / kendime verdigim ismim olmak / max olmak / maksimum olmak / dunya hayatinda iken olmeden once kendimi her yonumden maksimum seviyeye cikartmis olmak / onumuzdeki 79 yil icinde kendimi hergun ruh zihin beden kultur uzmanlik para yonlerimden rutinlerimi performanslayarak gelistirirken business yonumden ise adim adim businessmodellerimi performanslayarak kendimi gerceklestirmek. uzmanligim olan bateride benden daha iyi bir birey dunya gezegeni uzerinde bulamayacaginiza kalibimi basarim.

gmail: maksimumbakisacisi@gmail.com
instagram: @maksimumbakisacisi
numara: 05415598090

Geri