Hayko Cepkin

mütevazi,cana yakın, süper.. kulis muhabbeti de ayrı bi güzeldi walla unutamıcağım anlardandır o kücücüük kulisteki muhabbet, gırgır,şamata bilmemne 😀 eheh yine gelsin yine en onden seyretcem..!!

inanılmaz bi konserdi 18şubattaki ankara/garage konseri..herşey için ona ve gruba teşekkürler..tüylerim diken diken oldu izlerken..performansına bi kez daha hayran kaldım..

eet müthiş sesine diycek yoktu harika bir performanstı tebrikler Hayko ya..
Yanlız biş idicem Sayko Killer'ı Hayko Killer versiyonuyla yorumlasa acaba Sayko Cepkin nası olurdu 😀

birinci klip ikinci klipti derken en sonunda bana albümünü aldırmayı başardı süper bir albüm gerçekten sakin olmam lazım
bu arada hayko Marilyn Manson hastası çok seviyormuş onun yaptığı müziği
benim favorim yarası saklı ve görmüyorsun 😉

gerçekten albümdeki şarkıların üzerimde yarattığı etkiyi anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalıyor. gerçekten her dinlediğimde beni ayrı diyarlara götüren, beni kendimden geçiren şarkılar. hayko cepkinin yolu açık hatta apaçık olsun.

bundan önceki 16 sayfayi okuyamadim hayatta da okuyamam tabi .. ama
albüm emi etiketi ile cıkıp intihar etti, 5 bin filan sattı herhalde, şimdi gidin music marketlere sorun, çou yerde yok, hayko da küfür ediyodur eminim .. neyse .. albume gelince album super zaten counuz dinedinis herhalde ..

ayrica ilk dinlediimde hayko'yu, screamo atiyodu resmen sahnede, çok takdir etmiştik, çok ..

gördüm de sadece evde dinlicez o zaman albümü.yanımızda discman mi taşıcaz..anlamsız geldi..full albüm linkleri dolaşıyo zaten internette..hem albüm alıp hem de ordan indirelim o zaman 😀

odtu mt de gercekten muazzam bir show cıkardı.ayrıca gercekten arkasında durması turkiye de cok zor olan bir muzik yapıyor.ayrıca sohbet sansıda yakaladık we gercekten mutiş bir insan.the next highway adına başarılar diliyoruz...

pudding demiş ki:
gördüm de sadece evde dinlicez o zaman albümü.yanımızda discman mi taşıcaz..anlamsız geldi..full albüm linkleri dolaşıyo zaten internette..hem albüm alıp hem de ordan indirelim o zaman 😀
hocam cd ye menu yapmışlar ordan kopyalayabilirsin save tuşu var ordan oluyo yan.😀

klibini ilk izlediğimde pek beğenmemiştim hele o saçlarını savuruşu o kadar gıcığıma gitmiştiki ama dinleye dinleye bende şarkısını 24 saat söyler oldum şuan da onu mükemmel buluyorum

Geri