Hayko Cepkin

Bugüne kadar brutal vokal sevmeyen hatta nefret eden ben,Hayko sayesinde sevdim.Gece gündüz onu dinliyorum.her dinleyişimde şarkılarında farklı şeyler buluyorum kendimden.iyi ki varsın hayko

NOT:28/09/2007'de Hayko CEPKİN bornova-ooze venue'de.İzmirlilere duyurulur.

brat demiş ki:
Bugüne kadar brutal vokal sevmeyen hatta nefret eden ben,Hayko sayesinde sevdim.Gece gündüz onu dinliyorum.her dinleyişimde şarkılarında farklı şeyler buluyorum kendimden.iyi ki varsın hayko

NOT:28/09/2007'de Hayko CEPKİN bornova-ooze venue'de.İzmirlilere duyurulur.
bBendepek sevmezdim önceden.Şu çok bilindik brutal yapan grupları dinlerken bazen sıkılırdım.Şarkılarının tamamen scream ve brutal omayışı ve rada nağmeler ve makam oluşu haykoyu ayrı kılıyor onlaradan...

duu_rock demiş ki:
JackRackham demiş ki:
Arabesk nameli şarkılar üzerine scream vokaller. Gerçekten tam iki kültür arasında sıkışmış halimizi özetler nitelikte. Rock 'n' Coke festivalindeki performansına 10 dakika dayanabildikten sonra yapacağım yorum ise korkunç derecede komik olduğudur.

valla sana bi hay_fan olarak kesinlikle katılamıyacağım.ayrıca çokta ağır konuşmuşsun.fikrini daha düzgün belirtebilirdin.bence hayko cepkin kesinlikle 2 kültürü çok güzel harmanlıyor.çok farklı insanların hoşuna gidebilir.adam özgün bir müzik yapıyor.çokta ii yapıyor yoksa bukadar dinleyicisi olmazdı.onun yaptığı performansı da öle her babayiğit ta yapamaz ayrıca.biz 2 brutal vokal yapsa 3 gün konuşamayız.işini çok iyi yapıyor yaw..

burda kesinlikle sana katılıyorum..türkiye de varsa hayko gibi sahnesi olan,scream yapan ya da brutal yapan söleyin..insanlar arabesk filan diyo ama nedense hala dinliyolar..cok sert dusunuyosunuz bole yaptıkça bu ülke de kimse biyerlere gelemiyo ve biseler yapamiyo..sozleriyle arabeski harmanlamasıyla gusel bisey yapmaya calısıyor..neden kendi sanatcılarımıza sahip cıkmıyoruz illa yabancı mı dinlememis gerekiyo..ne kadar inkar etsekte bizim kültürümüs dogu ve batı sentezi..sesinin de gusel olmadığını düşünenleri okudum kayıtlarda herkesin sesiyle oynanrken hayko cogu kaydını evde yapan bi insan ki canlı olarak da hic kulak tırmalamıyo...cokta gereksiz böğürmedi..nası bi tabirdir bu adam orda şarkı solüyo gayet gusel..teomanı dinlemedinis galiba scream yapmaya calısarak böğüren asıl oydu..

25 Ekim 2007

TRENDSHOW - Lütfi Kirdar KSS - ISTANBUL

23 Ekim 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Yaşardoğu Spor Salonu - SAMSUN

21 Ekim 2007

GNL FEST - ........ - KÖLN

20 Ekim 2007

GNL FEST - Berlin Arena - BERLIN

12 Ekim 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Shaft Jazz & Blues Club - ISTANBUL

28 Eylül 2007

HAYKO CEPKIN LIVE - Ooze Venue - IZMIR

http://www.haykocepkin.com/

hayko cepkinin çok yakında yeni bir fan sitesi kuruluyormuş.
sitenin ismini henüz bilmiyorum.
banada arkadaş söledi
resmi sitesi kapalı bir kaç gündür.
bir an önce açılsa çok iyi olur.

duu_rock demiş ki:
blackperiy_fever demiş ki:
yaa..tam emin diilim ama sanki zaman geçtiye gelcek klip,,bi roportajda dinlemistim..
ama yanlis hatırlıyo olabilirim..
zaman geçtinin zaten klibi var sen yanlış biliyorsun ayrıca zamn geçti ilk albümden...nezamn duydun sen bu haberi...

ben dedim yalnış hatırlıyomdur diye.. 😳
ya ipota sarkı yukleyen arkadaşımın yusunden mesela kaos yazıyoo ölüyorum calıyo filan..
dream da dinlemistim muzik hattında rockn coke öncesi roportajında..
demekki karıştırdım..
kusura kalmayınn :roll:

beni bu sitede az çok bilen kişi bilir her grupu kolay kolay tutmam ve eleştiririm ama haykoya kanım ısındı adama bayılıyorum görüntüsüyle olsun konuşmasıyla olsun dört dörtlük artı müzik soundları ve yorumuda oldukça saglam dream tv de geçen yaz yüxseksesde canlı performaslarını seyrettim sahnede kendinden geçiyor ve ve ayrıca saglamda scream atıyor başarılarının devamını diliyor ve yeni albümünü bekliyoruz

Meydan okuyarak yaşamaya devam!

Ece SARUHAN-Aslı ÖRNEK

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre Hızlı yaşa, genç öl' prensibini benimseyen rock yıldızları, 'sıradan' insanlara göre çok kısa yaşıyor. Bizim rockçılar ise ölüme fazla takılmadan düzene meydan okuyarak yaşayacaklarını söylüyor..

CC20A72A34F5F442A14AE34Er.jpg

Hayko Cepkin
Aslında her şey görsel bir illüzyondan ibaret ama maalesef insanlar bazen bu renkli dünyadan zevk alacaklarına, gerçekte var olmayan şeyleri bünyelerine hapsediyor. Bu nedenle de kaybediyorlar. Rock müziğin felsefesinde; anlatım, haykırış, karşı koyma, isyan, arayış ve barış vardır. Bunları herkes kendi aklının erdiği noktaya kadar algılayıp, istediği gibi yaşar. Ben ise, 'kaplumbağa gibi ilerleyeyim, hakkım olan kadar yaşayayım' derim...
http://www.sabah.com.tr/gny/haber,8D0751274C6D45268BE1B32A19C1A2DC.html

HAYKO CEPKİN (Rock müzik sanatçısı)
Hayko Cepkin, su altında uzun süre nefesini tutarak herkesi şaşırttı. Suyun etrafında toplanan hayranları onu seyrederken, bir konserdeymişçesine rahat kullandı havuzun içini: “Proje kesinlikle çok özel. Duyduğum anda hiç düşünmeden kabul ettim. Böyle hassas bir konuya hoş bir şekilde dikkat çekilmesi çok güzel. Bize de düşen suları boşa harcamamak ve bu konuya önem vermek. Bunu hem kendimiz hem de geleceğimiz için yapmalıyız. Gösterdiğimiz özen, dünyaya en güzel şekliyle geri dönecek.”

ELESUALTI7.jpg

http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/7256338.asp?gid=180&a=214777

Geri