HeXa (numetal ) - Ankara

14ünde Dipte olcaktık da RockStation'ın organizasyonu olduğundan seyirci toplanamaz diye o ileriki bir tarihe ertelendi. 28i için IF ile anlaştık. Eğer 29unda Onursal bir şeyler ayarlamak isterse bize bir an önce ulaşsın 🙂

29 değil de ondan bir sonraki cumartesi bize uyar, ya da pazar. Ama üst üste 2 konser olmasın 28inde IFteyiz, sonra Dip ertesigün öldürür beni abi 🙂 Beraber çıkalım bir kaç konserde kesin 😉

tabi birlikte de çıkarız. Unutmadan biz sizi Insula'da dinledik. O yüzden daha düzgün bir soundda sizi dinlemek isterim.

Çünkü Insula'da sistem çok kötü olduğu için hakkınızda yorum yapmak istemem...

Ba$arılar Arkada$lar...

İlerde olur belki dimi Onursal 😀

Bu arada afişi vereyim 😉

konserja4.jpg

Gel, harika konser olcak 40 - 50 civarı şarkı var aklımızda 10 tane seçeceğiz içlerinden, 2 maNga, 3 de beste kesin çalacağız. Diğer coverlar, Slipknot, Chimaira, Coal Chamber, KoRn, Deftones gibi grupların şarkılarından olacak ... 😉

HeelTap vokali kardeşim 😀 Bekliyorum eğer maddi sıkıntın yoksa seni de 😉 Güzel ve sert konser olacak ... Biz de para almıyoruz, eğer para alacak olsak feragat eder seni ve bazı arkadaşları alırdık ... Görüşmek üzere ...

Bu gün Onursal kardeşimizin doğumgününde Dip Barda gittik çaldık güzeldi, haftaya IFe herkesi bekleriz. 1 saat soluksuz metal dinliyeceksiniz !..

NuMetalFan demiş ki:
HeelTap vokali kardeşim 😀 Bekliyorum eğer maddi sıkıntın yoksa seni de 😉 Güzel ve sert konser olacak ... Biz de para almıyoruz, eğer para alacak olsak feragat eder seni ve bazı arkadaşları alırdık ... Görüşmek üzere ...

ahaha tabi ki canım 🙂 siz biraz hardt'sınız galiba 😀😀😀 gelmeye çalışacağım (;

Geri