İstanbul Hobi amaçlı grup kuruyorum.Bas gitarist ve Baterist arıyorum(Avrupa yakası,25 veya üzeri yaş lütfen)

Ben solo gitar ve klavye çalmaktayım.1970-1990 arası rock ve pop parçalardan oluşan şarkı repertuarım var.Sizde günümüz sabun köpüğü şarkıları değil eskileri seviyorsanız gelin bir trio oluşturalım,eğlenelim.

Biz 3 arkadaş Kartal Balkanlılar derneğinde haftada en az 1 gün toplanıp 80-90 ların müziğini icra ediyoruz. Grubumuz klarnet (54), bağlama (63) ve gitar+vokal (69) elemanlarından oluşuyor. Amacımız sadece iyi vakit geçirmek. Katılmak istersen haberleşelim.

Selamlar
Bende Kartal Balkanlılar derneğine Metro ile 30 dk falan yakınım sanırım.Yalnız sizin diğer yazışmalarınızı inceledim;17:00 ye kadar takılıyormuşsunuz ben ise 17:00 de paydos ediyorum.Haftasonuda gelme imkanım yok Avrupa yakasında oturuyorum.Benim için 1-2 saat fazla takılırım derseniz memnuniyetle katılmak isterim.Olumlu ise özelden bir telefon bırakmanızı rica ederim.
Dernek yöneticileri ile görüşüp haber veririm.

Tekrar merhaba. Adım Faruk. Dernek yöneticileri akşam ve hafta sonu çalışma yapmamızın sorun olmayacağını söylediler. Dernek başkanımız Kartal belediye başkan yardımcısı ve bizden 29 Ağustosta bir konser vermemizi rica etti. Şu an bir elemanımız memleketinde ve cuma günü gelecek. Çalışma için uygun gün ve saatlerini bildirirsen prova için ayarlama yapabiliriz. Telefonum 5332529076.

Selamlar
Genelde Barış Manço,Erkin Koray,Cem Karaca,90lar rock ve pop parçaları,eski 45'lik parçalar vs.Bir parçayı uzatıp doğaçlama enstrumantelde takılabiliriz;psyhedelic,undergrand vs. şeklinde

Geri