ibanez ile schecter arasında kaldım

Bu iki gitar arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? Sizin bu fiyat bandında önerdiğiniz başka gitarlar varsa öneriye açığım öncelik süper strat

Denemeden yorum yapmak zor, meranti filipinler maunu olarak geçiyor internette. İbanez de güzel gözüküyor açıkçası, zor yerden sormuşsunuz.

Denemek kilidi çözer burada.

Ben olsam zuhalin kendi sitesinden ibanezin renkli versiyonlarından birini alırdım. Net şekilde daha güzel görünen bir gitar. Manyetiklerini denemedim ama Ibanez Quantum manyetiklere geçeli birkaç yıl oluyor. Tüm giriş-orta seviye gitarlarında bu manyetiğe geçti ibanez. Kesinlikle kötü bir manyetik olamaz, yutubdan dinlediğim kadarıyla da gayet dengeli güzel bir manyetik. Eski bol midli sönük INFlerden daha iyi gibi duruyor her türlü.

Daha ucuz alt serilere indikçe Ibanez kötüleşir, Schecter biraz daha kendini iyi tutar. Yukarı gittikçe Ibanez Prestige veya USA veya Kore Schecter'ler kafa kafayadır ama aşağı tarafta Ibanez bana hep hayal kırıklığı yaşattı. Bu model için demiyorum sadece.
Üstte de önerilmiş Fujigen veya Sire gitarlar az biliniyor ama ciddi iyi çıkabiliyorlar.

Geri