Ibanez rgrt421 ve Marshall mg15r amfi nasıl gider

kulağının "güzel" algısına bağlı... gitar idare eder de amfi gerçekten vasat .. bütçe buysa memnun olmaya kendini ikna edecen... bütçe varsa yukarı bak, MG15 kadar vasat amfi ancak uyduruk isimli Çin çöpleri var... alınmaz demiyorum ama sonra 2 haftaya kalmaz buraya başlık açarsın tonlarımı beğenmiyorum diye, ne aldığını tanı da al...

kulağının "güzel" algısına bağlı... gitar idare eder de amfi gerçekten vasat .. bütçe buysa memnun olmaya kendini ikna edecen... bütçe varsa yukarı bak, MG15 kadar vasat amfi ancak uyduruk isimli Çin çöpleri var... alınmaz demiyorum ama sonra 2 haftaya kalmaz buraya başlık açarsın tonlarımı beğenmiyorum diye, ne aldığını tanı da al...
gitara idare eder demişsin de senin güzel dediğin gitar ne merak ettim

12k ile ikinci el Schecter, LTD vs daha iyi gitar bulursun ... bir tavsiyem yok özellikle, araştır derim... sen amfi için dediğime bak, 1 aya kalmaz satıp başka şey alayım dersin...

12k ile ikinci el Schecter, LTD vs daha iyi gitar bulursun ... bir tavsiyem yok özellikle, araştır derim... sen amfi için dediğime bak, 1 aya kalmaz satıp başka şey alayım dersin...
bir arkadaşım mg15r kullandığını ve gayet memnun olduğunu söylüyor hem clean hem overdrive tonlarda gayet tatmin edici olduğunu belirtiyor sen neye dayanarak bu amfinin vasat olduğunu söylüyorsun merak ettim

2005'ten beri aklına gelecek neredeyse TÜM ev tipi ufak amfileri alıp satmış ve o arada bolca çalmış olmak.... JCM, ENGL, Diezel vs gibi çok daha ciddi amfileri eş dost evlerinde ve/veya yurtdışında olduğum dönemlerde deneyimlemiş olmak...
bu benim fikrim, arkadaşınla düşün taşın beğendiğini al... ben fikir paylaşıyorum, bir şey ispat etmek ya da ikna etmek zorunda değilim 🙂

Ya adam alma diyor, 15/20 yıllık üye. Senin sorunu önemsemiş cevap vermiş. 1 saat önce üyelik acmıssın, su üsluba bak, hem de ısrar

2005'ten beri aklına gelecek neredeyse TÜM ev tipi ufak amfileri alıp satmış ve o arada bolca çalmış olmak.... JCM, ENGL, Diezel vs gibi çok daha ciddi amfileri eş dost evlerinde ve/veya yurtdışında olduğum dönemlerde deneyimlemiş olmak...
bu benim fikrim, arkadaşınla düşün taşın beğendiğini al... ben fikir paylaşıyorum, bir şey ispat etmek ya da ikna etmek zorunda değilim 🙂
üslubum yanlış anlaşıldı ise kusura bakmayın amacım sormakti sadece

gitara idare eder demişsin de senin güzel dediğin gitar ne merak ettim

sen neye dayanarak bu amfinin vasat olduğunu söylüyorsun
ben takılmam böyle şeylere, de üslup enteresan... şunlardan çıkan anlam:
"sen de amma ukalasın ha o zaman bildiğini söyle de onu alalım"...

MG15 sonuçta en basit, en vasat amfilerden biri, ha bütçe azdır başlangıç için yola çıkarsın eyvallah da derler ya kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş... para verip almış biri sana ya hata ettik aldık dandik amfiyi demez... bu forum binlerce MG15 iyi abi haksızlık ediyorsun diyip sonra sahibinden'de satmaya çalışan nice koçyiğitler gördü...

al buyur amfiler ile ilgili söyleyebileceğim her şey burada;

Geri