Irig Hd 2

http://www.ikmultimedia.com/irighd2
Irig hd 2 çıkmış arkadaşlar, Pc ve Mac için Amplitube 4 ve ios versiyonunun full sürümü fe yanında 100€ fiyatı var. Ne düşünüyorsunuz?

• High definition digital guitar interface for iPhone, iPad, Mac and PC
  • High-quality instrument-level 1/4" Hi-Z input jack
  • Detachable cables for Lightning and USB included
  • Preamp input gain control
  • Headphone output with preamp and level control
  • 1/4" Amp Out jack with switchable output “FX” and “Thru”
  • High-quality low-noise, high-definition guitar preamp
  • High-quality 24-bit A/D conversion
  • 96kHz sampling rate – the highest in its class
  • Powered by the iOS device or USB
  • Can be used with line level signals from synthesizers, keyboards and mixers
  • Ultra-compact and lightweight – fits in your pocket, laptop bag or gig bag
  • Comes with microphone stand mounting clip and Velcro strip
  • Comes with AmpliTube 4 for Mac/PC
  • Unlocks full version features and gear ofAmpliTube for iOS (Free download from App Store)

Güzel gözüküyor. Fakat amfi çıkışı ne işe yarayacak anlamadım.
Ben normal Irig kullanıyorum, bir adet kulaklık girişi var sadece, dönüştürücü bir jack ile 1/8"lik kulaklık girişine giriyorum diğer ucu ise 1/4". Oraya da normal gitar kablosunu takarak amfiye giriyorum. Şimdi hem kulaklık için 1/8" yer var, amfi içinde 1/4". Amacı bu olsa gerek, öyle anladım.
"HD 2 features an unbalanced 1/4" Amp Out jack that you can use to send your processed or unprocessed guitar signal to an external amplifier"
"Unbalanced" nedir, bilmiyorum.

Bence iPhone 7 nin gelmesiyle birlikte jack çıkışı eklenmiş versiyonuna benziyor 🙂 ama hep düşündüğüm şeyleri yapmışlar o kemer askısı olmalıydı
Aynen katılıyorum. Çok basit iki kutupla yapılacak bir modifikasyon olmasına rağmen mecbur kalmasalar eklemeyeceklerdi o çıkış portunu. Ayrıca i rig takılı iken adaptör de takamıyorsunuz. Onu da yapabilecekleri halde yapmıyorlar çünkü o ihtiyaç için ayrı bir aparat la söğüşlüyorlar milleti.

Aynen katılıyorum. Çok basit iki kutupla yapılacak bir modifikasyon olmasına rağmen mecbur kalmasalar eklemeyeceklerdi o çıkış portunu. Ayrıca i rig takılı iken adaptör de takamıyorsunuz. Onu da yapabilecekleri halde yapmıyorlar çünkü o ihtiyaç için ayrı bir aparat la söğüşlüyorlar milleti.
Aynen hocam 40$ yolda Belkin's $40 Lightning Adapter Lets You Listen to Music and Charge Your iPhone 7 at the Same Time
7 alacaktım ama bu saçmalık yüzünden düşünmüyorum 8de jack girişine geri dönecekler yada piyasayı deneyip tutmadığını görünce yeni çıkacak pro veya s modelinde koyarlar

Geri