İzmir İzmir' de Sahne Almak için Grup (Gitaristim) (Pop ve Rock)

Selamlar. Elektro gitar çalıyorum. Ciddi bir metal dinleyicisiyim ama zaman zaman pop-rock müzik dinlediğim oluyor. Örnek olarak; Kolpa, Duman, Emre Aydın, Model, Gripin, Mor ve Ötesi, Pentagram, Şebnem Ferah ve Manga dinliyorum. Ama albüm albüm değil, şarkı şarkı bilirim 🙂 Son zamanlarda çıkan Türk gruplarına hiç aşina değilim. Ama bu tarz grup ve şarkıları çalabileceğim bir grup kurmak istiyorum. Sadece Türkçe şarkılar olmak zorunda değil bu arada. Amacım yalnızca sahneye çıkıp çalmak değil. Bir dostluk kurup işin içine müzik katıp biraz kafa dağıtmak. Müzik kütüphanem fazlasıyla dar olduğu için grup tarafından belirlenecek şarkılara çalışabilirim. Ses kartım ve bilgisayarım var. Evimde ufaktan acemice bir şekilde kayıt almak için destek olabilirim. Haftanın her günü 18.30' dan sonra istisna bir durum olmadıkça müsaitim. Balçovada yaşıyorum ve üniversite son sınıf öğrencisiyim. Zaman zama proje, ödev yoğunluğu elbette olacak ama ayarlayabilirim. Mümkünse üniversiteye başlamış arkadaşlar bu forum üzerinden veya instagram (@melkayhann) benimle iletişime geçerse sevinirim.

Son düzenleme:
selam, aydın kuşadasında yaşıyorum ama izmire sık sık gelip gidiyorum ve 18 yaşındayım. kendimi geliştirebileceğim, eğlenceli vakit geçirebileceğim iyi anlaşabileceğim bir grup kurmak ya da dahil olmak istiyorum. vokal ve gitaristim ilgilenirsen 05459401898

Geri