Kasatura (Thrash)-Ankara

-Alcohollica- demiş ki:
Evet millet yenilenmiş bir halde 14 ekimde inş "dip bar"da karşınızda olacağız yenilenmiş muhtemel playlist

1:Kreator-Phobia
2😛antera😀omination
3😛antera:Cowboys From Hell
4:Sepultura:Territory
5:Beste(YEAAAAAAAH)
6:Slayer😛ostmortem(kesin değil)
7:Metallica🙁konser sırasında hangi parçayı isterseniz 😀 )

kaan aşkım ben welcome home(senateryuuum) istiyorum metalikadan lütfen çalın laa

yorumun için sağol bu şarkılar yaklaşık 4-5 ay öncenin bizde 1 yılımızı doldurmaya yakın bir grup olaraktan her ay bile bizim için grup gelişmesi bakımından çok uzun bir süre oluyor o yüzden 4-5 ay için konuştuğumuzda baya bir gelişme söz konusu gerek benim ses eğitimi almam gerek grup uyumu şu an ki halimiz le bir kayıt yapsak çok daha iyi olacağından eminim ama cover kaydetmeden önce şu anki amacımız yeni beste mize güzel bir kanal kayıt çekip yaymak sonrada kosnerlerde sizlerle buluşturmak ama coverlarada tam gaz devam :twisted:

Thrash Till Death...

evet "Trooper" da gitarlar re de iken davullar twin i köklemişken vokalde scream atıyosa "bodom" unkine benziyor biraz ehehe 😀

çok löö bir şarkı 😛

lö bir grup kasatura.kaan beni metallica-megadeth kawgalarında desteklediin için saol ciğerim.canınızı yirim.metallica çalın.ama konser esnasında sizden olmadık bişiler isticem muhahahaaaaaaaaaaaa!!!

Eyvallah konserlerde senide görmek çok hoşumuza gidicek güzel metallica parçaları dinletmek isteriz sana metallica megadeth konusunada gelirsek çoğunluğun akisine ben metallica diyorum metallica olmasaydı megadeth de olmazdı zaten...

Metallica tonâl herkesin kafası kaldırır,Megadeth atonâl ve modlu herkesin kafası kaldırmaz,ben Metallica seviom,Megadeth çok hayvan ama,Megadeth müziğini bestelemek 1 kişiye nasip olmuş dünyada çalmasıda,dinlemeside kasıntı,Metallica müziğide 1 kişiye nasip olmuş çalmasıda,dinlemeside kolay ama ben Metallica seviyorum,kargaşa yok şarkılarda çok lö'ler...

28 EKİM IF PERFORMANCE HALL- 29 EKİM DİP BAR KASATURA KONSERİ KAPI AÇILIŞLARI 14:30 İLK İÇECEK BEDAVA DİYORUM VE BİR KASATURA RESMİ KOYUP MESAJIMI BİTİRİYORUM 😀

kasatura201as3.jpg

Giüffffffffffff fotoya gel 😀,helâl beyler,sizleri seviyom,bide bana sürekli cs atarken iceworld oynatıp arkamda bida metallica çalarsan sana fiziksel headshot çekerim denyo 😀...

solocu666 demiş ki:
bizde ordayız GRİp olarak diğer organizasyonlarımda sizi tekrar görmek isterim

eyv. burakcım sen "resth" deyken aynı sahnedeydik ve çok güzel bir gündü şimdide "grip" desin bugünde umarım ogün kadar iyi olur sizede başarılar
soloist demiş ki:
Giüffffffffffff fotoya gel 😀,helâl beyler,sizleri seviyom,bide bana sürekli cs atarken iceworld oynatıp arkamda bida metallica çalarsan sana fiziksel headshot çekerim denyo 😀...

tamam bidaha sen counter oynarken sana arkada metallica çalmam Death çalarım 😛

NuMetalFan demiş ki:
28 Ekimde beraberiz. Başarılar dostlar !.. Metale boğalım oraları 🙂

tabiki dostum güzel bir gün olcak umarım doycaz metale, yenilenmiş bir "Kasatura" bestesiyle if de olcak :twisted:

Geri