Kozmos Marka Gitar Alınır mı?

Merhabalar, gitara başlamayı düşünüyorum fakat hem çok fazla bilgim yok hem de bütçem biraz kısıtlı. Gitarı taksitle alacağım, Dore Music'ten taksitle alındığında fark oluyor fakat Zuhal Müzik'te bir fark olmuyor. Bu yüzden maalesef ki Zuhal'den almam gerekiyor ve orada da bu fiyat bandında pek fazla gitar bulamadım. SSS Squier gitarlar var fakat ben HSS almak istiyorum.
Sizce bu gitar nasıldır? KOZMOS KST-62HSS-GRWN-3TS Elektro Gitar Fiyatı, Özellikleri | Zuhal Müzik
Bütçem en fazla 6000'e kadar.

Merhabalar, gitara başlamayı düşünüyorum fakat hem çok fazla bilgim yok hem de bütçem biraz kısıtlı. Gitarı taksitle alacağım, Dore Music'ten taksitle alındığında fark oluyor fakat Zuhal Müzik'te bir fark olmuyor. Bu yüzden maalesef ki Zuhal'den almam gerekiyor ve orada da bu fiyat bandında pek fazla gitar bulamadım. SSS Squier gitarlar var fakat ben HSS almak istiyorum.
Sizce bu gitar nasıldır? KOZMOS KST-62HSS-GRWN-3TS Elektro Gitar Fiyatı, Özellikleri | Zuhal Müzik
Bütçem en fazla 6000'e kadar.
İlk gitarınız ise olabilir. Fakat gitar bilen birisi ile birlikte alırsanız daha iyi olur.

Enstrüman sevgimiz maalesef ülkede gençlerimizin ulaşamayacağı noktalara geldi.

Kozmos marka gitar normalde alınmaz ama “Ben bu keyfi,sesi yaşamak istiyorum gitara başlayacağım ilerde değiştirebilirim ama şu an bütçem bu “diyorsan al,müzik yapma aşkından geri kalma.

SSS diye almayı düşünmediğin Squier bu markadan bir kaç kademe daha iyi.

Ses çıkışını nerden almayı planlıyorsun?

Enstrüman sevgimiz maalesef ülkede gençlerimizin ulaşamayacağı noktalara geldi.

Kozmos marka gitar normalde alınmaz ama “Ben bu keyfi,sesi yaşamak istiyorum gitara başlayacağım ilerde değiştirebilirim ama şu an bütçem bu “diyorsan al,müzik yapma aşkından geri kalma.

SSS diye almayı düşünmediğin Squier bu markadan bir kaç kademe daha iyi.

Ses çıkışını nerden almayı planlıyorsun?
Amfi düşünüyorum.

Tremolo takmaniza gerek yok köprü gövdeye dayandigindan sabit gibi kullanabiliyorsunuz.Biraz daha hakim oldugunuzda kullanmaya baslayabilirsiniz.

Geri