Kulaklık amfisi?

Öncelikle herkese merhaba yeni yeni elektro gitar kullanmaya başlayan biri olarak kafam çok karıştı öncelikle kendime sx stl50 aldım yaşadığım yerde amfi kullanmam imkansız vox markasının amplug veya amphone cihazlarını almayı düşünüyorum hangi modelini almalıyım çok bir bütçem yok zaten yoksa ucuz bir amfi mi almalıyım şimdiden çok teşekkür ederim

Merhaba, gitarın hayırlı olsun.
Kulaklık amfisi yerine kulaklık girişli prosesör bakmayı düşünür müsün? İçinde efektler vs daha çok oluyor hem de. F/P olarak Ammoon Pockrock var, ama yurt dışından getirtmen gerekebilir. Benim aklımdaki öneri bu, daha iyi öneriler gelecektir elbet.

Öncelikle herkese merhaba yeni yeni elektro gitar kullanmaya başlayan biri olarak kafam çok karıştı öncelikle kendime sx stl50 aldım yaşadığım yerde amfi kullanmam imkansız vox markasının amplug veya amphone cihazlarını almayı düşünüyorum hangi modelini almalıyım çok bir bütçem yok zaten yoksa ucuz bir amfi mi almalıyım şimdiden çok teşekkür ederim
ben uzun zaman kullandım ve alıştırma için hala kullanıyorum. kesinlikle öneririm, ileride ucuz bir amfi alırsan ona bağlayıp bile kullanabilirsin kabin olarak. Ses veren herşeye bağlanabiliyor, metal modeli için konuşuyorum. Bence çok iyi ve fiyatının hakkını veren ürünler.

Çeşitleri var tam tarzını belirleyemediysen VOX AC30 almalısın. Clean var metal var blues var çeşitleri mevcut youtube da videolarına bakabilirsin.

Ben AC30 dan memnundum. 200 TL ye bulmuştum gayet iyiydi. İstek arzu varsa imkanlar dahilinde her şeyle güzel işler yapılabilir. AC30 iyidir tavsiye ederim

Ben AC30 dan memnundum. 200 TL ye bulmuştum gayet iyiydi. İstek arzu varsa imkanlar dahilinde her şeyle güzel işler yapılabilir. AC30 iyidir tavsiye ederim.
Vox ac30 u Jbl go 2 ye bağlasam çalışmak adına iyi ses alır mıyım acaba bilginiz varsa söylerseniz sevinirim

Geri