Alınık Kullanmadığı bir elektro gitarını öğrenciye bağışlamak isteyen var mı?

Takasa
Açık
Fiyat
0
Para Birimi
TL
Herkese merhaba ankarada öğrenciyim ve elektro gitar çalmayı çok istiyorum, eski bir klasik gitarım var onda tab çalıyorum ama perdesi bozuk olduğu için 7. perdeden sonra sesler cızırtılı geliyor. bu da beni tatmin etmiyor istediğim gibi çalamıyorum. kendimi geliştirmek için elektro gitar kullanmak istiyorum ama öğrenci olduğum için maddi olarak alamıyorum elinde fazla olan ve ücretsiz vermek isteyen olursa çok sevinirim herkese teşekkür ederim şimdiden

Herkese merhaba ankarada öğrenciyim ve elektro gitar çalmayı çok istiyorum, eski bir klasik gitarım var onda tab çalıyorum ama perdesi bozuk olduğu için 7. perdeden sonra sesler cızırtılı geliyor. bu da beni tatmin etmiyor istediğim gibi çalamıyorum. kendimi geliştirmek için elektro gitar kullanmak istiyorum ama öğrenci olduğum için maddi olarak alamıyorum elinde fazla olan ve ücretsiz vermek isteyen olursa çok sevinirim herkese teşekkür ederim şimdiden
Başlığı değiştirin bence. Böyle kimseye ulaşamazsınız. "Kullanmadığı bir elektro gitarını öğrenciye bağışlamak isteyen var mı?" filan diye yazın.

Anladığım üzere öğrencisin ve durumun yok. Bu durumda elektro gitar alman çok saçma olacak çünkü onun ses çıkışını alman için amfiye , pedala vs ihtiyacın olacak. Ekstra ekstra masraf demek bu. Elektro gitar lüks bir alışkanlık bu durumda sana göre. Bence 7. perdeden sonrası cızırdamayan sağlam bir klasik gitar hediye edecek birisi olursa daha anlamlı olur senin için. Zaten daha sonra ekonomik durumun düzelince elektro gitar alırsın.

Hocam kuzenim eski amfisini bana verdi. Başlangıç olarak kendimi geliştirebilecek düzeyde yeterli olduğunu belirtti. Elektro gitar üzerine hevesim var ancak yeterli bütçem yok. Bütçem olmadığı için de bu sevdadan vaz geçmek istemiyorum

Yaşın kaç bilmiyorum genç arkadaş ama ben de yıllar önce ailemden hiç destek almadan lise yıllarımda okuldan sonra bir saatçinin yanında çalışarak para biriktirip almıştım. Tabi bizim zamanimizda şimdiki gibi internet, youtube, kaynak filan yok. Kitap var sadece ve çevrende çalan birilerine ulaşabiliyorsan onlar var. Sonra sürekli elimdeki gitarı satıp biraz daha ekleyip daha iyisini almaya başladım. Yani yardımdan ziyade bir şekilde kendin mücadele edersen bunun için senin için daha kıymetli olur. Artık ekmek aslanın ağzında olduğu için çok zor bir ihtimal sana birilerinin bağışta bulunması. Beklemek yerine ayağa kalk, kendine hedef koy ve onu al.

Geri