Les Paul için Flame mapple burst önerileri

Merhaba, elime les Paul kasa boyanmamiş gitar geçecek. Elimdeki manyetik ve çerçevesi, potans ve switch siyah diğer parçalar krom. Gitarın sapı orta koyulukta gül ağacı, ön kapak kısmı flame mapple arkası tek parça maun.

Elinizde ufkumu açıcak burst fotoğrafları varsa paylaşırsanız sevinirim. Tercihim içerden dışarıya doğru koyulaşan tonlar.

Aslında bu şekil de hiç fena değil.

Dosyalar

• images (4).webp
    images (4).webp
    28.5 KB · Gösterim: 24
My-Halo-Custom-Guitar (1).webp

Elinizdeki parçalara göre Halo® Custom Guitars şu site vasıtasıyla böyle bir tasarım yaptım. Bir ziyaret edin bence. Gitarın bütün aksamlarını dilediğiniz gibi tasarlayabiliyorsunuz. Özellikle burst boya konusunda baya bir seçenek mevcut. Farklı kombinasyonlar deneyerek beğeneceğiniz bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

166577 eklentisini görüntüle
Elinizdeki parçalara göre Halo® Custom Guitars şu site vasıtasıyla böyle bir tasarım yaptım. Bir ziyaret edin bence. Gitarın bütün aksamlarını dilediğiniz gibi tasarlayabiliyorsunuz. Özellikle burst boya konusunda baya bir seçenek mevcut. Farklı kombinasyonlar deneyerek beğeneceğiniz bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.
Teşekkürler, burst boyasını kendim yapacağım, aletlerim olmadığından gövdenin bazı komfor kesimleri ve köprü delikleri için lutiye ile görüşeceğim.

Son olarak şöyle bir burst'u gözüme kestirdim.

1720708781034.webp

Geri