Line 6 Pod Hd 300 Kulaklık Kullanımı

Öncelikle forumu araştırdım fakat derdime çare bulamadım , Line 6 POD HD 300 prosesör aldım amfim yok ve kulaklıkla kullanmak istiyorum . Kulaklıgımı takabileceğim sadece bir yer var oraya bağlayıncada ses alamıyorum . Bana Line 6 POD HD 300 u kulaklıkla nasıl kullanabileceğimi anlatabilirmisiniz .

Öncelikle forumu araştırdım fakat derdime çare bulamadım , Line 6 POD HD 300 prosesör aldım amfim yok ve kulaklıkla kullanmak istiyorum . Kulaklıgımı takabileceğim sadece bir yer var oraya bağlayıncada ses alamıyorum . Bana Line 6 POD HD 300 u kulaklıkla nasıl kullanabileceğimi anlatabilirmisiniz .

balanced out'larin yaninda Phones yaziyor, oraya takmaniz lazim. Kulakliginizin 3.5 mm oldugunu dusunuyorum, quarter jack adaptor almaniz gerekecek.

Sanirim takmaya calistiginiz yer aux in.

balanced out'larin yaninda Phones yaziyor, oraya takmaniz lazim. Kulakliginizin 3.5 mm oldugunu dusunuyorum, quarter jack adaptor almaniz gerekecek.

Sanirim takmaya calistiginiz yer aux in.
quarter jack adaptor almam gerekicek sanırım . Peki bunu herhangi başka bir yöntemle kullanamazmıyım , programı vardı sanırım line6 in ?

Hocam adaptor dedigim sey 5-6 lira maximum, baska yol ne ariyorsunuz anlayamadim.
Bu saatde bulunduğum şehirde quarter jack adaptor bulmak baya zorda 🙂 , şuan denemem lazım aleti . Elimde bir tane quarter jack adaptor var baya eski çalışmıyorda . Sorun nerde merak ediyorum ondan sordum başka seçeneğim yokmu diye . LİNE6 in programı vardı bilgisayara bağlayıp ayarlanıyordu acaba ondan olmazmı diye düşündüm .

Geri