Line 6 pod x3 live pedalımda clean ton gelmiyor

Arkadaşlar selamlar herkese line6 pod x3 live pedal kullanıyorum yeni aldım dün sahnede hiç bişey yoktu bir anda clean soundlar çamurlaşmaya başladı drivelı geliyor sürekli. Sistemde problem yok eski pedalımla denedim gayet normal. Clean toplarım hep drivelı pedalı resetledim vesaire ama bir türlü çözemedim neden olabilir çözümü nedir bilen var mı ?

Farkında olmadan adaptör sağlıksız sinyal göndermiş ve işlemcide sorun oluşmuş olabilir. Bi adaptörünü kontrol et ben de sahnede yakmıştım ve dediğin gibi olmuştu arkadan dip gürültü gelmeye başladı önce sonra ton çamurlaşmaya başladı sahne arasında pedalı söküp direk mixere girip clean devam etmiştim. Umarım işlemcide sorun oluşmamıştır.

Farkında olmadan adaptör sağlıksız sinyal göndermiş ve işlemcide sorun oluşmuş olabilir. Bi adaptörünü kontrol et ben de sahnede yakmıştım ve dediğin gibi olmuştu arkadan dip gürültü gelmeye başladı önce sonra ton çamurlaşmaya başladı sahne arasında pedalı söküp direk mixere girip clean devam etmiştim. Umarım işlemcide sorun oluşmamıştır.
Pedalı resetlerken bi kaç tuşa bastım düzeldi valla anlamadım

Geri