Satılık LTD KH-V Kirk Hammett Black Sparkle

Takasa
Kapalı
Fiyat
50000
Para Birimi
TL
Gitar sıfırdan farksız.
İkinci sahibiyim. İlk sahibi de forumdan @Ze_uS .
Onunla başka bir gitarı takas etmiştik. Normalde takas yapmam hatta hayatımda 3. takas sanırım bu. O da benim gibi gitarlarına gözü gibi bakan, en ufak yamuğu, yanlış beyanı olmayan ve önceden alışverişimiz olan birisi olduğu için gözü kapalı girdim olaya. Zaten o da birkaç saat filan çalmış, ben de öyle.
Birkaç saat mı sadece diye şaşıranlar olacaktır... evet bir merak veya tutku ile alınıp zaten 10 tane daha gitar olunca bazı şeylere böyle nadir kelebek muamelesi yapılıyor. Bu da hobinin bir parçası.

Neyse takas yapıldı, merak edilen bir gitar bizzat denenmiş oldu ama maalesef kısa sürede adadan birilerinin ayrılması gerekecek. iPhone 16 için bütçe operasyonu. Artık telefon değiştirmek için bile bir şeyler satmak gereken ekonomi modeli içindeyiz maalesef.
Velhasıl uzun uzun anlatmaya gerek yok, bu seviye bir gitarla ilgilenen benim dürtmem olmadan zaten etraflıca araştırmıştır bile ama yine de forumdaş @blackfriday666 incelemesini bırakalım, eline sağlık.

Fiyat 50,000 TL.
Pazarlık ve takas yok.
49,900 TL'nız varsa o son 100'ü bulmak benim vicdanı veya iktisadi sorumluluğum değil üzülerek...
Kargo yapmamayı ve elden vermeyi tercih ederim ama olmayacak bir durum ise belki bir daha düşünürüm.
Orijinal hardcase içinde teslim edilecektir doğal olarak.

IMG_0014.webp

Geri