Martinez MC88-C vs Alhambra 2C

• Konuyu açan Konuyu açan ousann
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Başlangıç seviyesi için bu gitarlardan hangisini önerirsiniz tavsiye istiyorum. Daha önce deneme amaçlı ucuz bir gitarla uzun süre (6 ay) harcadım. Gitarı devam ettirmeye karar verdim. Amacım eğitim alıp klasik müzik çalmak. Fakat aynı ücrete bulduğum bu iki gitardan hangisini almalıyım karar veremedim. Her ikisi de yekpare sedir ve görüntü olarak da cezbedici.

Ben sizlerin tecrübeleri ile karar vereceğim. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

ALHAMBRA 2C
Ses Tahtası: Masif Kırmızı Sedir veya Masif Alman Ladini
Arka ve Yanlar: Maun
Sap: Maun
Klavye - Tuşe: Hindistan Gül ağacı
Akort Mekanizması: Nikel Kaplama

MARTINEZ MC-88C
Top : solid Canadian cedar
back and sides : Indian rosewood
neck : mahogany
fingerboard : Indian rosewood
bridge : Indian rosewood
trussrod : double action hidden access
finish : high gloss pu
bracing : fan bracing

İyice deneyip almalısınız bence her alhambra 2c bile birbirinin aynısı olmayabilir ağaç sonuçta bunlar damarlar, budaklar farklilik gösterebilir bunun dışında , iki klasik gitarı da kıyaslamaniz lazım hangisi daha rahatsa size göre onu tercih edersiniz.

Başlangıç seviyesi için bu gitarlardan hangisini önerirsiniz tavsiye istiyorum. Daha önce deneme amaçlı ucuz bir gitarla uzun süre (6 ay) harcadım. Gitarı devam ettirmeye karar verdim. Amacım eğitim alıp klasik müzik çalmak. Fakat aynı ücrete bulduğum bu iki gitardan hangisini almalıyım karar veremedim. Her ikisi de yekpare sedir ve görüntü olarak da cezbedici.

Ben sizlerin tecrübeleri ile karar vereceğim. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

ALHAMBRA 2C
Ses Tahtası: Masif Kırmızı Sedir veya Masif Alman Ladini
Arka ve Yanlar: Maun
Sap: Maun
Klavye - Tuşe: Hindistan Gül ağacı
Akort Mekanizması: Nikel Kaplama

MARTINEZ MC-88C
Top : solid Canadian cedar
back and sides : Indian rosewood
neck : mahogany
fingerboard : Indian rosewood
bridge : Indian rosewood
trussrod : double action hidden access
finish : high gloss pu
bracing : fan bracing
Merhaba admira rosario gitarım var sıfır. 2 bin TL ye almıştık 750 satıyorum istersen verebilirim.

Geri